Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова прославилася не скільки своїм талантом, скільки умінням розсунути ноги де попало, і відобразити це на камеру в Instagram, зазвичай ще і в купальнику. Здається, ніби знаменитість зазначає таким чином місця, в які з'їздила на відпочинок, шокуючи туристів і місцевих. Так, Волочкова і зараз не змінила великої традиції, подавшись на Кіпр. Артистка знову сіла на шпагат, зайнявши відразу два лежака, що, до речі дуже зручно і може стати в нагоді вам як лайфхак на майбутнє.

"Перш ніж виливати цебри бруду, спробуйте так зробити для початку. Акуратно. Не порвіть штани і зв'язки..." - порекомендувала балерина недоброзичливцям. Втім, поливати брудом Волочкову, при бажанні, ви можете тільки подумки або обговорюючи з сусідкою. Знаменитість закрила коментарі і тепер робить все, що хоче без будь-якої критики.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Волочкова вже давно прославилася не тільки дивними шпагатами де попало і безглуздими оголеними фото, але ще й досить імпульсивними висловлюваннями. Так, під черговим знімком в купальнику з Кіпру, знаменитість вирішила поставити на місце недоброзичливців.