Відома російська балерина Анастасія Волочкова кожен день змінює образ. Цьому можна знайти підтвердження на її сторінці в Instagram. Всі її знімки наповнені позитивом. Тим не менш нове фото балерини засмутило її прихильників.

Черговим неординарним фото Анастасія Волочкова похвалилася у себе в Instagram. На ньому Анастасія верхи на конячці. У коментарі балерина дуже лаконічно знайомить своїх читачів з конячкою по імені "Зефір".

"Зефір у давньогрецькій міфології – Бог західного вітру. В уявленні давніх греків, це один із найсильніших і стрімких вітрів. Судячи по конячці на фотографії, їй це ім'я дісталося, по всій видимості, не від однойменного божества, а швидше від повітряних ласощів.", - написала Волочкова.

Конячка дійсно дуже мила, але ось що бентежить. Через невдалий ракурс або, може бути, через щось інше, Анастасія виглядає дещо недоречно на коні, хоч і без свого знаменитого шпагату (ось тут Зефіру скаржитися нема на що).

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Показати ще

Порівняно з Настею конячка виглядає як поні. Хоча, може, це поні і є?

А ще Анастасія продемонструвала громадськості, яка заходить до неї на сторінку в Instagram, свою подругу, і написала цікавий коментар про те, як вона вміє дружити, і як добре, що на світі бувають друзі.

"Як здорово, коли на світі є друзі! З моєю дорогою подругою Наташею Гоголь та її чоловіком Миколою ми дружимо років 13" (Орф. і пукт. автора збережені. – прим. ред.) - написала Анастасія в коментарі. Що ж це викликає повагу. Адже для дружби 13 років – це дійсно строк.

Анастасія Волочкова, незважаючи на те, що в арсеналі її підписників є величезна кількість людей, які не соромляться у висловах, щоб образити балерину, самовіддано продовжує публікувати всі нові і нові пости, абсолютно не звертаючи уваги на коментарі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Анастасія Волочкова не дає можливості забути про свою персону, з шаленим ентузіазмом вона потрапляє в нові й нові скандали. Так, нещодавно російська знаменитість піддалася різкій критиці, вийшовши на сцену перед дітьми в пікантному вбранні. Глядачі порівняли виступ балерини зі стриптизом. Волочкова виклала в Instagram відео і фото з дитячого благодійного концерту в Краснодарі, на якому, серед іншого, вона виконала пісню про жабу.