Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова прославилася не скільки своїм талантом, скільки умінням впасти в шпагат де тільки можна, і відобразити це на камеру в Instagram, зазвичай ще і в купальнику. Не чужі артистці і фотографії в саунах і лазнях. На цей раз Волочкова вирішила, що непогано було б це все поєднати і розсунула ноги в турецькому хаммамі.

"Я віддаю перевагу російській лазні, але сьогодні хаммам мене просто вразив! Це грандіозно! Красиво! Нереально!" - поділилася емоціями Анастасія. Коментарі з приводу чергового шпагату не змусили себе довго чекати, як і з приводу дивного дитячого купальника з квіточкою на причинному місці.

"Так поміняй ти вже несмачний купальник!", "Зніми ласти нечисть", "Ця п...а обтерла всі поверхні готелю. Починаючи з підлоги і закінчуючи хамамом. І прийняла всі форми.", "Знову треться місцями скрізь! пропоную здати аналіз на коросту", "Жах. Як не подивишся вічно ноги в раскарячку. Вони у тебе хоч іноді сходяться разом?", ""Дурна голова ногам спокою не дає"-це про Вас, Настя(((".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Волочкова знову сіла на шпагат, зайнявши відразу два лежака, що, до речі дуже зручно і може стати в нагоді вам як лайфхак на майбутнє.