Білл Гейтс вкладе $3 млн млн у проект по створенню комарів-вбивці, які знищують один одного, займаючись при цьому сексом. Про це повідомляє видання The Sun.

Таке рішення призначене для боротьби з малярією - смертельна хвороба зазвичай передається через укус заражених комарів.

Він буде використовувати засоби своєї благодійної організації - Фонду Білла і Мелінди Гейтс - для ліквідації малярії "протягом одного покоління".

Сам план складається у створенні генетично модифікованих особин чоловічої статі, які спаровуються з жіночими.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Кусають тільки самки, тому армія генно-інженерних комарів-самців Гейтса буде безпечна для людей. Самці містять самоограничивающий ген, який передається жінкам-партнерам.Коли самки дають потомство, личинки помирають до дорослого життя завдяки гену.

Генно-модифіковані комарі розроблені британською компанією Oxitec, яка назвала творіння Friendly Mosquitos.

Oxitec вже створила ГМ-комарів для боротьби з вірусом Зіку.

У деяких районах дикі популяції Aedes aegypti (комара, який носить Зіку) було зменшено на 90%. Але малярійні москіти Anopheles вимагають нової генетично модифікованої породи для парування. Очікується, що секс-комарі-вбивці Oxitec будуть готові до випробувань до кінця 2020 року.

Знай.uа нагадує також, що WCO – це всесвітня митна організація, що виконує безліч різних завдань, у тому числі збір даних про контрафактної продукції. За її даними, за останній рік було офіційно задокументовано понад 900 випадків масового продажу клонів смартфонів Samsung, у результаті чого продукція саме цього виробника є найпопулярнішою в світі. До речі, 5 років тому ця цифра перевищувала позначку в 4000 випадків. Про це пише iTechua.

Також нагадуємо, соцмережа Instagram тестує нову функцію, за допомогою якої можна буде ділитися музикою в Stories.

"В мережу хочуть додати музичні стікери, які можна буде розміщувати так само, як і звичайні наклейки в Stories, однак замість візуальної складової, стікери прикрасять історію музикою. Метою такого нововведення є бажання компанії отримати частину аудиторії соцмережі суперника Snapchat, у якої така функція існує досить тривалий час", - йдеться в повідомленні TechCrunch.