Серед любителів татуювань набирає популярності нова техніка нанесення малюнка на тіло. Під час такої процедури частина шкіри повністю зафарбовується чорним кольором. Такий напрям татуювання отримав назву Blackout, що перекладається як "затемнення".

Знімки з такими малюнками активно розміщують в Instagram. Важко сказати, коли зародився стиль Blackout, але популярним він став лише рік тому. Спочатку у цієї техніки були цілком прагматичні причини: люди просто хотіли зафарбувати старі татуювання. Але поступово це перетворилося в тренд.

Майстри стали придумувати все більш і більш витончені рішення, застосовуючи Blackout, і результати часто перевершували очікування клієнтів.

Проте не все, що в тренді, варто брати на озброєння. Дерматологи вважають, що такий вид татуювань дуже небезпечний для здоров'я людини. Існує великий ризик зараження і непереносимості шкіри.

Після повного зафарбовування ділянки тіла, у людини може розвинутися важка алергічна реакція. Крім того, може початися свербіж або шкіра зовсім покриється пухирями.

Популярні новини зараз
Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Медики вказують на те, що чорна фарба може бути дуже небезпечною. У ній міститься оксид титану, свинцю, нікелю та хрому. Деякі фарби дуже близькі з промисловими. Наприклад, з автомобільними. Чорнила можуть проникнути в кров, що призведе до зараження.

Суцільне татуювання зашкодить надалі при проходженні медичного обстеження. Неможливо буде провести МРТ для виявлення ознак раку, а лікар не зможе розпізнати меланому - злоякісну пухлину шкіри.

Існує і ще одна серйозна проблема. Поки не вдалося точно з'ясувати, чи буде зафарбована шкіра отримувати вітамін D.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у уродженця міста Суансі (Південний Уельс) з'явилася вкрай несподіване татуювання на обличчі після парубочого одного.