Люди, зовнішність яких якось відрізняється від загальноприйнятих стандартів часто стикаються з громадським осудом. Особливо це стосується людей із зайвою вагою, які часто стикаються з дискримінацією в усіх сферах свого нелегкого життя. В результаті великим людям доводиться боротися з комплексами на пару із зайвими кілограмами, які від нервів тільки зростають.

Американська модель Тесс Холлідей – справжня знахідка у світі моди. Тесс – найповніша модель в світі, її вага близько 155 кілограм. Вона закликає всіх прийняти своє тіло таким, яке воно є. Це принцип, на якому заснований популярний бодіпозитив.

Красуня втомилася від постійних насмішок і недоречних питань, які отримує, навіть ставши високооплачуваною моделлю зі світовою популярністю:

"Спочатку я говорила – я здорова, мій холестерин в нормі, у мене немає гіпертонії і цукрового діабету. Але тепер використовую інший підхід. Я не вважаю, що зобов'язана пояснювати і доводити незнайомцям, оскільки це не їхня справа".

Популярні новини зараз

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

155-кілограмова Тесс взяла участь у черговій фотосесії, знявшись для журналу SELF. На одній з фотографій знаменитість зображена в оголеному вигляді, що викликало хвилю обговорення в соціальних мережах:

"Шикарна жінка, нехай і велика, вона дуже харизматична".

"Навіщо мої очі це бачили? Величезна гола жінка".

"Ні, ну не можна так, прикрилася б хоч...".

"Дуже відверто, вона ламає стереотипи, молодець! "

"Вау, я в захваті від її самовпевненості. У мене 10 зайвих кілограмів, яких я дуже соромлюся, а у неї – 100 і взагалі не париться з цього приводу".

"Не розумію, з якою метою вона опублікувала такі знімки? Це занадто".

"Щоб люди змінили ставлення до повних, не можна їх постійно засуджувати за вагу, вони мають право жити, як хочуть".Тесс – 32 роки, вона щаслива мати і дружина. При цьому вона нітрохи не соромиться виходити на подіум у відвертих вбраннях і зніматися оголеною. Вона - жінка, яка ламає стереотипи про те, як повинна виглядати модель.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", найповніша модель у світі Тесс Холлідей, вага якої давно подолав 155 кілограмів, поділилася з фанатами простим секретом схуднення. У соціальній мережі вона розповіла, як можна "схуднути" за кілька хвилин. І допоможуть вам в цьому не дієтологи і зал, а додатки-фоторедактори.