Користувачі соцально мереж активно обговорюють трейлер українського фільму, знятого письменником Андрієм Кокотюхою та його однодумцями.



Генеральний прокурор Юрій Луценко поспішив поділитися радісною новиною на своїй сторінці в Facebook. Він розповів, що процес підготовки і зйомок йшов дуже важко. У свій час ніхто навіть не сподівався, що знайдуться гроші на виготовлення такого витратного продукту як повнометражний фільм.




"Були часи, коли ніхто не вірив, що у нас є харизматичний актор, який зможе втілити героїзм УПА. Були різні часи", - додав Генпрокурор і зазначив, що фільм наповнений патріотичними мотивами і вчить боротися до переможного кінця.




Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як ентузіаст створив фільм для дорослих, який триває більше ста років.

Популярні новини зараз
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Школи переходять на дистанційне навчання Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще