Всі сходять з розуму по селфі. Всі роблять селфі. Але в одних це виходить з рук геть погано, а інші за допомогою селфі стали мільйонерами і зірками. Як не влитися в стрункі ряди тих, хто щодня робить бездарні селфі і стати селфі-зіркою за допомогою власного мобільника?

1. Слідкуйте за чистотою об'єктива

Це універсальна порада для всіх любителів фотографувати і фотографуватися на фронтальну камеру. Навіть якщо ви вважаєте, що камера чиста, зайвий раз протерти її м'якою ганчіркою не завадить.

2. Пограйте зі світлом

Фронтальна камера завжди фотографує гірше, ніж основна камера в смартфоні. Тому постарайтеся створити умови для зйомки з максимально хорошим джерелом світла. Але це не означає, що чим більше світла, тим краще. Слідкуйте, щоб на вас потрапляла така ж кількість світла, що і на фон. Інакше ви опинитеся або недоекспоновані (фон буде яскравіше вас), або переекспоновані (фон стане занадто темним). У будь-якому випадку варто включити функцію HDR. Так камера створить декілька об'єднаних знімків, знятих з різною експозицією.

Популярні новини зараз
Зірка "Кварталу 95" Олена Кравець закликала допомогти, бо доводиться жити в гаражі: "Раптом у вас є одяг" Ціни на картоплю впали, але українців попереджають: викопування знизилося, ціна сягає 17 гривень Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014 Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще

3. Ретельно вибирайте фон

Від того, який ви виберете фон, буде залежати настрій вашої майбутньої фотографії. Фон є частиною кадру, і ідеальний варіант, коли він буде доповнювати його, а не вибиватися з концепції знімка. Постарайтеся прибрати з кадру зайві предмети і стежте за тим, щоб з вашої голови не росли "роги", наприклад, з домашніх квіток, ліхтарів і так далі.

4. Акцент на очі

У портретній фотографії очі — важливо. Очима ми передаємо безліч почуттів та емоцій, тому, роблячи селфі стежте за виразом очей. Найчастіше в селфі виходить так званий скляний погляд або погляд в нікуди. Щоб його уникнути, перед тим як зробити знімок, переведіть погляд у бік або на подругу, якщо вона стоїть поруч.

5. Не використовуйте ракурс знизу

У такому ракурсі ви будете виглядати непропорційно, ніс і шия візуально збільшаться. До того ж якщо в цей час дивитися вгору, то очі будуть виглядати, м'яко кажучи, непривабливо.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що астронавти зробили селфі у відкритому космосі.