Психологи з США виявили три основних психотипи характерної поведінки людей, які люблять робити селфі.

Пристрасть до селфі, які користувачі соціальних мереж тонами розміщають в інтернеті, охоплюють людей різного віку і соціальних статусів. Така залежність не на жарт стурбувало медиків і фахівців.

Група психологів з Каліфорнійського наукового університету в США змогла визначити три основних психотипи людини, які мають залежність від власних гаджетів, що дозволяють проводити фотосесії. Про це пише Neboley.com.ua.

Епідемія селфі захопила всі соціальні прошарки і людей різного віку на всіх континентах світу.

Перша група - прагне відобразити себе на тлі гарної обстановки, психологи пояснюють це не стільки нарцисизмом, скільки прагненням самоствердитися шляхом здійснення селфі.


Друга група викликає у дослідників стурбованість, адже представники цієї групи нав'язують себе іншим користувачам соцмереж шляхом масових розсилок своїх світлин.

Остання група - найбільш проблемна, прагне робити велику кількість селфі в найбільш екстремально-небезпечних умовах, що може привести до летального результату.

Як свідчить статистика, лише продовж цього року сотні українських дітей скалічились у бажанні сфотографуватись у незвичайному ракурсі.

Українські школярі наражають себе на небезпеку заради "крутого" селфі. Підлітки ставлять на карту власне життя , і все заради популярності у соціальних мережах та підвищення свого статусі серед онолітків.

Популярні новини зараз
Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники
Показати ще

Нещодавно на залізничній станції Одеса-Східна стався трагічний випадок з черговим юним екстремалом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 18-річний юнак став жертвою "крутого" фото.

У технологічний парк станції проникла група з 4 осіб, які вирішили зробити небезпечне селфі. Для цього 18-річний юнак піднявся на цистерну. Та в результаті удару струмом на даху вагона юнак отримав опіки не сумісні з життям.