Поліна і Дмитро Діброви, сьогодні, 28 березня, святкують фаянсове весілля — 9 років у шлюбі. У цей же день в мережі з'явилося скандальне інтерв'ю телеведучого, в якому він розкриває свої специфічні погляди на стосунки.

58-річний Дібров розповів про свої стосунки з 4-ю за рахунком молодою дружиною Поліною. Коли їхній роман тільки починався, дівчині було всього 17 років. За словами ведучого, його вибір припав на Поліну не тільки через молодість та красу. Він говорить, що "є в ній щось особливе, вкрай важливе для продовження роду".

Телеведучий розповів, що займався перевихованням дівчини, аби підлаштувати її під себе. Крім того, шоумен зізнався, що ставиться до дружини більше як до дочки, і тому не злиться на неї у багатьох ситуаціях, які зазвичай викликають у чоловіків роздратування.

"Невже ви думаєте, що Поліна не змінилася з тих пір, як переступила поріг цього будинку? Звичайно, змінилася. Вона була ростовською дівчинкою, милою, вихованої! І неймовірно красивою. Але я ж її сам зробив!", — зізнався Дібров.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Відомий телеведучий також розповів про те, що серед його друзів-мільярдерів є багато чоловіків, які просять його познайомити з подругами молодої дружини.

"Женихам кажу так: справа в тому, що доведеться педіатрію вивчити, адже треба брати дівчину прямо зі шкільної лави. Поки вона чиста, поки вчителі не знайшлися...", — хвалиться телеведучий, явно забуваючи про те, що термін повноліття в Росії настає в 18 років.

Дмитру Діброву прийшла "геніальна" думка щодо близькості.

"Будь-який професійний бабій з тих, що описані Міллером або Мопассаном, чудово знає: з юними дівчатами сексу немає. Є емоційний сплеск, а секс може бути зі зрілою жінкою. Якщо вони комусь здаються сексуально непривабливими, – треба тікати від таких кретинів швидше і подалі", – висловився ведучий.

Шоумен глибоко переконаний, що йому просто пощастило з молодою дружиною.

"Різниця у віці – нічому не гарантія. Це лотерея, якщо подружжя – ровесники. А діти ще ніколи нікого не утримували", – зробив висновок шоумен.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відомий шоумен і ведучий авторського пректу "Зе Интервьювер" Анатолій Анатоліч зважився на кардинальні зміни в зовнішності.