Про те, що хотів би взяти інтерв'ю у трьох українців, розповів популярний журналіст, ведучий YouTube-каналу "вДудь" Юрій Дудь.

Варто відзначити той факт, що на запитання, який топ–3 українців, з якими б він хотів записати інтерв'ю, Дудь відповів: “Ігор Коломойський. Петро Порошенко. Віталій Кличко".

Крім того, Дудь відповів і на інші запитання, пов'язані з Україною:

– “Чи був ти коли-небудь в Україні? Пишаєшся, що ти українець? І як до цього ставиться твоє найближче оточення в РФ?

– "Був" – це прекрасне запитання! Всю свою юність я їздив або в Хмельницьку область, або в Київ щороку і дуже від цього кайфував.

Популярні новини зараз

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

Варто відзначити, що популярний російський актор Олексій Серебряков, сім'я якого з 2017 року проживає в Канаді, різко висловився про президента Росії Володимира Путіна, звинувативши його в "нескінченному брехня і злодійство". Відповідну заяву він зробив в інтерв'ю відомому видеоблогеру Юрію Дудю.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Журналіст з українським походженням Юрій Дудь став найдорожчим видеоблогером РФ, який обійшов у цій гонці відомих конкурентів - "Щоденник хача", Макса +100500 і Миколи Соболєва. Про це повідомляють РосСМИ.

Згідно з інформацією, ціна за рекламу в новому сезоні програми "вДудь" досягла 2 млн руб. плюс 7% в рахунок податку, тоді як "Щоденник хача" просить за це 700 тис. руб., Макс +100500 — 950 тис. руб., а Микола Соболєв — 1,5 млн руб. Крім іншого, Дудь не відмовляється від роботи на новорічних корпоративах. Так, вартість його послуг на подібних заходах становить 1 млн руб.