Готова пробачити? Постраждала в ДТП з Зайцевою дівчина дала перше інтерв'ю

поділитись
Жінка, яка постраждала сама і втратила в аварії чоловіка та сестру дала перше інтерв'ю

Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті страшної аварії в Харкові, дала перше інтерв'ю. Дівчина поспілкувалася з журналістами ТСН.

На цьому тижні Оксану виписали з лікарні додому. Їй ще належить пройти курс тривалої реабілітації. В результаті аварії у неї були розірвані легені, переломи ребер, руки, ноги, тазу. Крім того, їй вирізали селезінку.

Лікарі кажуть, що наслідки важкої травми голови можуть проявитися у жінки протягом двох років. А після повного одужання її чекає пластика на обличчі. А поки всі сили йдуть на те, щоб навчитися ходити заново.

"Коли нас знесла машина, я все бачила. Я не знаю, як вдалося вижити мені. Я думала, мені треба потерпіти два-три тижні і прийдуть люди, яких я найбільше люблю. Я досі чекаю, що вони прийдуть. Я досі думаю, що могла б зробити, щоб цього не сталося. Я розумію, що я невинна. Але мені здається, що я могла щось зробити: могла не йти на те перехрестя, ми могли попити кави в якомусь іншому місці", - розповіла вона.

Оксана Євтєєва також розповіла в інтерв'ю, чи готова пробачити винуватицю ДТП Олену Зайцеву.

"Пробачити її я не готова і не думаю, що буду готова навіть через деякий час. Це не те, що варто прощати, щоб і іншим не кортіло", — зазначила вона.

Нагадаємо, що недавно суд переглянув запобіжний захід головної підозрюваної у страшній аварії на Сумській – водійки Lexus Олени Зайцевої і виніс рішення залишити її в СІЗО ще на 2 місяці-до квітня 2018 року без права застави.

Як повідомляв портал "Знай.uа" зі справи Зайцевої "зник" найважливіший доказ.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Харків, ДТП, Зайцева, інтерв'ю, Оксана Євтєєва
Автопарк Сєверодонецька планують поповнити списаним київським транспортом
0
0
08:20 22.06.2018
Його також підозрюють у скоєнні таких злочинів, як бандитизм та погроза вбивством
0
0
07:15 22.06.2018
Це відмінний привід влаштувати нарешті грандіозне свято
0
0
06:54 22.06.2018
Досить великий відсоток абітурієнтів не склали іспит з Історії України
0
0
06:32 22.06.2018
Українцям давно пора готуватися до теплого відпочинку
0
0
05:34 22.06.2018