Австралієць Марк Феннелл виявив, що в його будинку оселився величезний павук.

Він опублікував фотографію павука в твіттері, і в коментарях відразу почався колективний напад Арахнофобії.

Павук розміром з невелику кішку якимось чином проліз в будинок і мирно влаштувався на стіні, ніби очікуючи, поки хтось його погодує. Поруч з ним сховався павучок поменше, розміром з долоню.

При цьому діти Феннелл проявили дивовижне холоднокровність, що не втікши з дому в ту ж саму секунду, коли ця парочка впала їм у вічі. Можливо, вони просто перестали боятися павуків, помилувавшись на павукові лапки.

Популярні новини зараз
150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Такий вид павуків називають мисливцями. При цьому вони досить корисні для будинку, оскільки ефективно справляються з тарганами і іншою живністю. Ще вони відомі своєю наполегливістю: якщо подібний павук зчепиться з потенційною жертвою, при спробах відчепити його він може бути агресивний.

Після павуків стало двоє.

Реакція користувачів мережі на таку живність була передбачувана.

Найбільші павуки

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відео Лероя Хортона залите на Facebook з "укусом" досить великого павука стало вірусним. Варто відзначити той факт, що герой відео не постраждав.