Стрижка - головний елемент в образі сучасного чоловіка. Вона передає характер та настрій свого господара.

Портал Adme у жартівливій формі описав значення модних зачісок на прикладі голлівудський акторів.

Довге волосся

Довговолосі хлопці нагадують про вікінгів та інших фентезійних персонажів. Головне - виграти битву за шампунь.

Популярні новини зараз
В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Бокс

Такі зачіски носять справжні мачо (кожен другий). Чоловіки змушені щоразу проявляти харизму, щоб дівчата помітили саме його.

Без волосся

Лисі чоловіки дуже розумні, адже, відмовившись від волосся, коли бачать, що лисіють, приймають вірне рішення. Або їм просто байдуже на всі модні тренди.

Проділ посередині

Таку зачіску обирають чоловіки працьовиті і завзяті, здатний йти до своєї мети не зупиняючись. Особливо коли проділ від природи знаходиться збоку. Вони не морочаться з приводу стрижки.

Вертикальний чубчик

Ця зачіска дуже підходить мрійливим натурам, які відчувають легку ностальгію по буму на такі чубчики. Найчастіше господарі таких стрижок - хлопці з гумором.

Волосся середньої довжини з чубком, покладеним набік

Лише романтики носять таку зачіску. Дівчата, бачачи їх, одразу уявляють себе на кораблі поруч з красунчиком.

Фейд

Господар такої зачіски - людина в собі впевнена. Ще й з красивою мускулатурою і в картатій сорочці. Обов'язково борода! Якщо всього цього немає, значить, незабаром має бути.

Топ кнот

Дуже впевнена у собі людина, якій не страшна критика оточуючих. А ще він, напевно, володіє якимось єдиноборством або умінням зникати у клубах пари.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стилісти розповіли про страшне минуле модної сьогодні чоловічої зачіски.