Відома російська співачка Аня Седакова знову відпочиває на пляжі. Цього разу дівчина вирішила відвідати Дубаї.

Анна вирушила у відпустку не одна: разом з нею - старша дочка Аліна і маленький синочок Гектор. Відсутністю Моніки Аня заінтригувала фоловерів, пообіцявши розповісти про це пізніше.

Поки всі фанати розмірковують, що ж такого сталося в Седакової, співачка насолоджується райським відпочинком. І, звичайно ж, не забуває радувати своїх шанувальників фотографіями в купальнику.

Аня написала, що вже скучила за офісом і діловим життям.

"Дні на відпочинку летять швидко, безумовно, але вже трохи хочеться на роботу. Сумую за своєю командою, за дівчатками в офісі. По діловому швидкому ритму... Але тримаю себе в руках".

"Нам дуже не вистачає нашій Монічки, але ми віримо , що все це тимчасово і все обов'язково буде добре! Любов завжди перемагає! Коли-небудь я обов'язково вам все розповім, а поки, ми дуже сумуємо і посилаємо промінчики щастя і добра тим, кому вони зараз потрібні і важливі."

Привет! Меня зовут Гектор и я, кажется, похож на ребёнка из мультика «Босс-Молокосос» 😂 А ещё, хочу сказать большое спасибо за ваши ласковые слова про меня, маму и моих сестричек и ща вашу #любовь ❤️Маме очень приятно читать. Она раньше боялась нас показывать, а сейчас поняла, что больше этого делать не нужно. #Мама очень гордится нами и нас очень любит. Вот сейчас я доем песок, пока она отвернулась к Алинке, а она увидит и все равно простит мне это. Я, конечно, уже не подарок как #сын и становлюсь очень громким и проявляю свой невероятный характер! Но я просто хочу, чтобы меня услышали! Всё. Я пополз дальше есть песок. Пока 😎 Ваш #БоссМолокосос. Похож?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", скандально відома співачка Анна Седакова, яка втекла з України, щоб працювати на одному з російських федеральних телеканалів, привітала чоловіків із забороненим в Україні святом - Днем захисника Вітчизни. Відеопривітання співачка оприлюднила у своєму Instagram.

"Дорогі чоловіки! Спасибі, що захищаєте: від небезпеки, від негоди і часом від нас самих. Ми з моїми дівчатками-подписчицами вітаємо Вас!" - так українка привітала чоловіків з дискусійним святом.

Також портал повідомляв про те, що відома співачка Анна Сєдокова протягом багатьох років залишається секс-символом російського та українського шоу-бізнесу. Варто відзначити, що навіть після народження трьох дітей її так і не змогли витіснити зі списку найбажаніших жінок пострадянського простору.