Не так давно фахівці в області сексології з'ясували, що саме ігристе вино або шампанське позитивно впливає на статевий акт в цілому і викликає у чоловіків потужну ерекцію, яка триває довше, ніж зазвичай.

Так, досвідчені вчені розповіли, що невелика кількість цього алкогольного напою перед інтимною близькістю позитивно впливає на статевий акт. Незважаючи на недавні дослідження, які показали, що спиртні напої негативно впливають на сексуальне життя, а чоловіки через них перестають реагувати на сексуальну стимуляцію, фахівці встановили, що дане твердження стосується не всіх напоїв такого роду.

Підкреслюється, що вчені порекомендували перед сексом пити саме шампанське. Дослідження показали, що ігристе вино в цілому позитивно впливає на інтимне життя, а у і зовсім чоловіків викликає сильну ерекцію, яка триває набагато довше.

Слід зазначити, що вживання невеликої кількості шампанського також позитивно впливає і на роботу мозку і серцево-судинну систему.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що вчені з Америки визначили, що є головними "ворогами сексу", які здатні зіпсувати інтимні стосунки в парі.

Популярні новини зараз

Зеленський неочікувано дав фору онкохворій Заворотнюк

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще

Американські фахівці провели ряд досліджень. За їх результатами було виявлено, що найбільшу шкоду прекрасному інтимному життю завдають деякі фактори, які з'являються в повсякденному житті частіше разу на тиждень.

Цими "ворогами сексу" вчені назвали алкоголь і тютюн. Само собою, це стосується більшою мірою чоловіків. Фахівці переконані, що часте вживання спиртних напоїв цілком може викликати імпотенцію. Щодо тютюну результати невтішні.

Дослідники зазначають, що в зоні ризику знаходяться представники чоловічої статі, які вживають спиртні напої частіше 1 разу на тиждень. Також на шляху до ідеального інтиму стоять зловживання лікарськими препаратами, кава і ожиріння.

У жінок же рівень лібідо може знизитися через прийом розслаблюючих препаратів. При тривалому застосуванні може зазначатися повне зникнення інтересу до сексуального аспекту життя.