Маг ведичної традиції Ігор Мехеда розповів про чотири спеціальні обряди, а також повідомив багато цікавої інформації, що стосується супермісяця. Отже, суперлмісяць 31 березня триває з 15 години за київським часом і завершиться близько 14 години неділі, 1 квітня.

У традиціях усіх релігій світу є сюжет, що оповідає про те, що перші люди уклали якусь домовленість з Абсолютним божеством або з декількома богами, згідно з якою люди взяли на себе зобов'язання виконувати певні морально-етичні заповіді, вести себе по-людськи, творити и розвиватися. Натомість Вищі сили обіцяли своє заступництво і допомогу.

Відповідно до навчань Близького Сходу печаткою на цьому договорі також є веселка. Тому вважалося, що побачити веселку або повний місяць - дуже хороший знак. Тому що таким чином людина згадує про те, що вона повинна бути людиною, а Вищі сили згадують, що вони взяли на себе зобов'язання допомагати людині.

Саме тому в більшості духовних течій світу і в більшості релігій богослужіння пристосовуються до днів повного місяця. Народи, що населяли давню Європу, кельти і галли, в своїх рукописах писали: "Звертайся до місяця, коли він круглий, тоді знайдеться все, що ти шукаєш - в море, на небі і на землі".

Існує величезна кількість обрядів, за допомогою яких можна зробити так, щоб Вищі сили почули твоє прохання і допомогли в її виконанні.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Так як в цей день Місяць перебуває набагато ближче до землі, ніж під час звичайних повень, обряди особливо ефективні. Цей супермісяць третій у поточному році, що в контексті обрядів можна розглядати як вказівку на потрійну сутність Бога. Таким чином, можна звертатися до християнської Трійці, до індуїстської Трійці, до давньослов'янського божества Триглаву. Символом цього звернення є руна Альгіз, яка нагадує тризуб.

Ще одна особливість супермісяцю 31 березня відбудеться в тому, що Місяць знаходиться в знаку Діви, а Сонце знаходиться в знаку Овна. Це вкрай рідкісне поєднання - воно буває раз в декілька десятків років.

У поєднанні з Нептуном знаходиться зірка Ахернар. Нептун символізує творчі можливості підсвідомості кожного з нас, тому за рахунок з'єднання цієї зірки з Нептуном відбудеться різкий творчий сплеск, кожна людина зможе зрозуміти, як вирішити ту чи іншу ситуацію красиво і сприятливо для всіх учасників.

Крім того, в цьому супермісяці зірка Вега повністю блокує Чорну Місяць, яка зазвичай викликає несприятливі події. Але за рахунок Веги ніяких негативних наслідків від обрядів у день цього супермісяцю бути не може - тільки позитив, що і слід використовувати. До речі, вузол щастя знаходиться в знаку Водолія - ​​це значить, що можно загадувати абсолютно будь-які бажання, незалежно від того, до якої сфери життя вони відносяться. І, нарешті, цей супермісяць ініціює потужну духовну активність усіх людей на землі.

Перший обряд

Читання тибетської мантри КУНГ РОНО АМА НІЛО ТА ВОНГ. Існує чиста енергія Матері Світів, тієї ж християнської Богородиці, яка проявляється в світі добротою. Ця енергія приходить у наш світ через місяць, через землю і через воду.

Вважається, якщо отримувати енергію від Великої Матері Світів, то можна змінити руйнівні процеси на виключно творчі. Для цього звертаються до повного місяця, протягом 5 хвилин читаючи цю мантру. Потім цю мантру читають протягом трьох місяців раз на тиждень протягом 5 хвилин, дивлячись на різні фази місяця. Потім все життя мантру читають раз в місяць на повний місяць. Тоді енергія Великої Матері, що приходить із неба, постійно підживлює людину, що читає цю мантру, і викликає потік сприятливих подій.

Другий обряд

Індуїстський. Дивлячись на повний місяць, протягом 5 хвилин слід вимовляти звернення до божества Місяця - АУМ ШРІ ГАЙЯ АДИ ЧАНДРА НАМАХ. Її також рекомендується повторювати в кожен повний місяць протягом усього життя.

Третій обряд

Енергія місяця знаходиться в сприятливих аспектах до енергій Юпітера, які, в свою чергу, сприяють прихильності сильних світу цього, а також відповідає за зв'язок з ангелами-охоронцями і з благородними поривами суспільної свідомості і власної душі. Крім того, сфера Юпітера відповідає за матеріальне благополуччя.

Тому на супермісяць читають мантру, звернену до божества Юпітера - протягом 5 хвилин раз на місяць, на повний місяць - ДЗАЯН ДЗАЯЧІ КОЧ КОХЕН ТО.

Четвертий обряд

Християнський. В повний місяць, дивлячись на місяць, слід вимовити: "Велика Мати Світів, Подателька Світів, Богородиця, зроби допомогу у всіх сферах мого життя - прийшли мені мою половинку, прийшли мені моїх друзів, прийшли мені мій грошовий потік". Потім із серцевого сплетення подумки посилають любов в сторону повного місяця. Незабаром можна відчути зустрічний потік любові, що йде від місяця. Цей потік необхідно відчути як нитку і прокрутитися 5 разів за годинниковою стрілкою, стаючи як би веретеном, накручують на себе цю місячну нитку.

Після цього бажано до ранку виконати обітницю мовчання, щоб показати Вищим силам, що ми серйозно зацікавлені в поліпшенні свого життя. А на наступний день сприятливі події в житті почнуться, і їх буде багато.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що 31 березня жителі Землі зможуть спостерігати рідкісне явище - другий повний місяць, унікальний "блакитний Місяць". Таку подію в наступний раз варто очікувати через три роки - в 2020.