Черговий Супермісяць можна буде спостерігати 31 січня. У цю ніч наш супутник буде знаходиться до Землі ближче, ніж звичайно.

Крім того, 31 січня відбудеться повне місячне затемнення, яке ще іноді називають "кривавою Місяцем". Місяць "змінює колір" через викривлення світла земною атмосферою. Добре це явище буде видно на західному узбережжі США. Від початку до кінця явище побачать тільки жителі Гаваїв, східній частині Аляски і північного заходу Канади. Добре затемнення буде видно в Австралії, Новій Зеландії, Східної і Центральної Азії.

Українці зможуть побачити Супермісяць за умови ясною і безхмарним погоди.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Нагадаємо, що Супермісяць - це наближення супутника до Землі. Вона здається на 14% більше і на 30% яскравіше, ніж в "звичайні" повного місяця.

Супермісяць в 2017 році

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що китайські фахівці максимально точно вирахували відстань до Місяця, використавши при цьому кутовий відбивач, який залишили американці. Лазерний промінь успішно відбився і повернувся назад, що дозволило китайським астрономам обчислити відстань до місця місячної висадки з максимальною точністю.