Схильність радикально змінити власне тіло є наслідком психологічних відхилень. Фахівці вважають, що це викликано дефіцитом уваги та пристрасним бажанням стати знаменитим.

Володимир Файзільберг, відомий психіатр і доцент кафедри психотерапії московського інституту психоаналізу, розповів, що причинами радикальної зміни зовнішності можна назвати відхилення в поведінці людини.

На думку психіатра, такими вчинками керують психопатиризовані особистості, які бажають опинитися в центрі уваги.

Файнзильберг також підкреслив, що в таких випадках медицина, на жаль, безсила. Ніякі методи психотерапії не допоможуть позбутися від даної проблеми, оскільки дане помилкове сприйняття себе і оточуючих формується ще в дитинстві.

Популярні новини зараз

Путінські розвідники влетіли на українські навчання в Чорному морі: "Ставляться, як до м'яса"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що росіянка жахнула мережу результатом численних пластичних операцій. Тепер дівчина, яка раніше нагадувала Анджеліну Джолі, стала більше схожа на Майкла Джексона, стверджують інтернет-користувачі.

Російська танцівниця Есмер Омерова, яка є колишньою дружиною 36-річного футболіста з Болгарії Благоя Георгієва, неодноразово лягала під ніж пластичних хірургів. Дівчина перенесла три ринопластики, чотири спроби збільшення губ, а також операції на вилицях і підборідді. Нові фотографії Есмер, яку раніше порівнювали з красунею Анджеліною Джолі, жахнули шанувальників, які не повірили, як дівчина могла так різко змінити свою зовнішність.

За словами інтернет-користувачів, тепер танцівниця більше нагадує Майкла Джексона, ніж зірку Голівуду Анджеліну Джолі. А сам Джексон, як відомо, піддався численним косметичним процедурам, щоб змінити свій зовнішній вигляд.

Нагадуємо також про те, що Оксана Самойлова, дружина репера Джигана і, за сумісництвом, мати трьох дітей, вже давно дивує громадськість кардинальними змінами своєї зовнішності. Ще кілька років тому дівчина виглядала ось так:

Сама Самойлова стверджує, що зробила собі тільки груди. За словами експертів, Оксана зверталася до хірургів, і не раз. Жінка поставила вініри, змінила форму губ, щік, підборіддя, зробила ендоскопічний ліфтинг, який перетворив все її обличчя, а також була проведена ринопластика.

Мати трьох дітей Оксана Самойлова розповідає, що її фігура - результат правильного харчування і регулярних тренувань. У цій інформації фахівці так само сумніваються. Швидше за все, Оксана не раз вдавалася до ліпосакції, а також під питанням знаходиться форма її сідниць. Багато хто вважає, що Самойлова придбала рельєфну п'яту точку за рахунок силікону.