Як повідомляє Clutch.ua Зірковий тренер Аніта Луценко порадувала фанатів черговим фактом про жіноче тіло. На цей раз тренер розвіяла міф про те, що груди можна збільшити за допомогою спорту. Виявляється, це неможливо. Грудні м'язи просто потрібно тримати в тонусі. Не варто забувати і про догляд і домашні процедури.

Факти про груди:
1. За допомогою вправ груди не збільшується і розтяжки не прибираються.

2. При схудненні груди зменшується. «Втрачаючи жир на попі і боках і животі,у грудях він теж іде!»

3. Привести в порядок груди після годування або схуднення допоможуть:

• процедури в салоні і вдома;

• самомасаж;

• помірні тренування, що просто додають тонусу шкірі.

«Але всі ці ефекти мінімальні! А далі вже пластика».

Як попередити зміни і в'ялість грудей:
1. Завжди тренуйтеся в щільному топі.

2. При годуванні носіть ліф.

3. При схудненні і вагітності приділяйте увагу крему і самомасажу.

4.Куріння дуже впливає на груди. Це те, що знищує тканину швидше всього.

5.Правильно харчуйтеся і не забувайте про вітаміни.

«Особисто я до годування носила пуш-ап і могла розмірковувати на тему збільшення глибоко теоретично, але могла. Тепер після 4 або 5 розміру при годуванні, взагалі не ношу пуш-а просто відпала мабуть мулька в голові після другої дитини ( якщо раптом) можна ще раз подумати, але поки я щаслива тим, що маю мабуть мій внутрішній самокритик розслабляється».- поділилася секретом Аніта.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що найпопулярніший фітнес-тренер України Аніта Луценко розповіла, як їй вдалося схуднути. "Про мотивацію! Як себе мотивувати — це одне з головних питань, які задають собі правильно люди. Точніше він в 100 разів крутіше, ніж питання - як скинути 10 кг за 2 тижні. У мене був момент зайвої ваги і це дійсно складно! Я дійшла з 77 до моменту 62 кг і як би я не правильно харчувалася, скільки б км я не пробігла — вага стояв на 62. 2 тижні поспіль!

І в той момент коли б я не була тренером і не знала, як все відбувається — я точно плюнула б на це безрезультатні зусилля, але я не зупинилася — я тупо продовжувала все робити правильно! І в якийсь момент все непомітно злилося саме. Вага 53 кг став (як раз в цій вазі була зроблена фотосесія в моїй книзі). Звичайний вага 55-56 кг."