Аніта Луценко нарешті показала чоловіка... ну, майже: фото

поділитись
Фанати чекають цього моменту з нетерпінням

Незважаючи на щільний графік, Аніта Луценко зробила паузу в роботі і відправилася подорожувати по Америці. З останніх Instagram-сторіз Аніти можна побачити, що разом з нею в подорож вирушив її коханий і батько дочки Мії.

Аніта досі приховує ім'я та особистість коханої, проте цього разу вона вже виставляла фото його спини. Шанувальники зіркового тренера все одно залишилися задоволені хоча б тим, що Аніта щаслива і посміхається.

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що відомий український фітнес-тренер Аніта Луценко вирішила пожартувати і додала відео з комплексом вправ з домашніми улюбленцями. У першому випуску засвітився котик, якого дівчина знайшла під час фітнес-туру на Кіпрі.

«Це звичайний кіпрський кіт, без підготовки. Його ми просто зустріли в лісі. Довго дивувалися спокою кота. Захотілося чогось смішного, і виникла ідея такого відео», — жартома поділилася Аніта.

Facebook зірковий тренер повчально написала: «Не тренуєшся з-за відсутності компанії? Нудно одній? Да ладно, які можуть бути перешкоди для фітнес-залежних? Додамо кмітливості, присмачити креативом і вуаля! Отже, беремо будь-яку живність або еквівалент кілограм в 5-10 (коти різні бувають): малогабаритного дитини, великогабаритного дитини, еммм, мішок цукерок, який тобі не можна є і вперед! Присідання, станова тяга, випади — з обтяженнями — ну дуже ефективні! Головне, не додумайся взяти акваріум з рибкою — неудобненько і мокренько».

Автор матеріалу: 
Natasha Vladimirova
Теги: 
Аніта Луценко, відпустка, спорт
Актор готується повернутися до роботи
0
0
09:25 27.04.2018
Образ ящірки, кусающей жіночi груди, схвилював користувачів
0
0
09:10 27.04.2018
Нова "Міс Росія" висловлює досить дивні побажання в плані подорожей
0
0
09:03 27.04.2018
Невідомий напав на чоловіка Шуригiной
0
0
08:41 27.04.2018
Каньє Веста зобразили кандидатом у президенти
0
0
08:17 27.04.2018