Незважаючи на щільний графік, Аніта Луценко зробила паузу в роботі і відправилася подорожувати по Америці.

З останніх Instagram-сторіз Аніти можна побачити, що разом з нею в подорож вирушив її коханий і батько дочки Мії.

Аніта досі приховує ім'я та особистість коханої, проте цього разу вона вже виставляла фото його спини. Шанувальники зіркового тренера все одно залишилися задоволені хоча б тим, що Аніта щаслива і посміхається.

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що відомий український фітнес-тренер Аніта Луценко вирішила пожартувати і додала відео з комплексом вправ з домашніми улюбленцями. У першому випуску засвітився котик, якого дівчина знайшла під час фітнес-туру на Кіпрі.

«Це звичайний кіпрський кіт, без підготовки. Його ми просто зустріли в лісі. Довго дивувалися спокою кота. Захотілося чогось смішного, і виникла ідея такого відео», — жартома поділилася Аніта.

Facebook зірковий тренер повчально написала: «Не тренуєшся з-за відсутності компанії? Нудно одній? Да ладно, які можуть бути перешкоди для фітнес-залежних? Додамо кмітливості, присмачити креативом і вуаля! Отже, беремо будь-яку живність або еквівалент кілограм в 5-10 (коти різні бувають): малогабаритного дитини, великогабаритного дитини, еммм, мішок цукерок, який тобі не можна є і вперед! Присідання, станова тяга, випади — з обтяженнями — ну дуже ефективні! Головне, не додумайся взяти акваріум з рибкою — неудобненько і мокренько».