Українська спортсменка, телеведуча і персональний тренер Аніта Луценко продовжує надихати всіх своїм прикладом.

На сторінці в Instagram Аніта опублікувала фото в купальнику, нагадавши при цьому в підписі до фото кілька правил харчування і тренувань.


"Про задоволення від їжі і від себе! Здається, що це взаємовиключні штуки: або струнка і голодна, або та, хто вічно задовольняє свої емоції і поглинає всю смакоту, але з невдоволенням про своє тіло. Моя позиція:
1. Немає сенсу бути ППешніцею до мозку кісток! Їжа - це смачно! І брокколі з соусом - це чарівно! Тортик раз в тиждень з подругою- це нормально! Келих вина за обідом- може бути! Але це все не тазиками, а з головою і регулярними тренуваннями. З розумінням того, що ти їси!

2. Немає сенсу їсти все підряд без розбору! По-перше, притупляється смак і організм все більше вимагає більш жирного, більше солодкого, більш солоного! І це збій смаків! По-друге-висить в голові з ранку до вечора легке невдоволення своїм тілом- це ж напряжно! Одягати не те, що хочется- це як на мене теж напряжно!

Висновок: МІРА - наше все! Міра в тренуваннях, а не по 3 години, міра в їжі, а не відварна куряча грудка. У міру десертів, в міру напруги по життю і все буде чіккі-пікі ", - написала Аніта.

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно Аніта Луценко вирішила пожартувати над своїми шанувальниками і залила в мережу комплекс вправ з домашнім улюбленцем. Допомагав Аніті у тренуванні кіт, якого дівчина знайшла під час фітнес-туру на Кіпрі.

"Це звичайний кіпрський кіт, без підготовки. Його ми просто зустріли в лісі. Довго дивувалися спокою кота. Захотілося чогось смішного, і виникла ідея такого відео", - розповіла Аніта.

На своїй сторінці у Facebook Аніта розмітила відео та дала деякі рекомендації стосовно "котячого" тренування.

"Не тренуєшся через відсутність компанії? Сумно самій? Гаразд, які можуть бути перепони для фітнес-залежних? Додаємо кмітливості, присмачуємо креативом і вуаля! Отже, беремо будь-яку живність або еквівалент кілограм в 5-10 (коти різні бувають): малогабаритну дитину, великогабаритну дитину, еммм, мішок цукерок, який тобі не можна їсти і вперед! Присідання, станова тяга, випади - з обтяженнями - ну дуже ефективні! Головне, не додумайся взяти акваріум з рибкою – незручненько і мокренько", - написала Аніта.

Не тренируешься из-за отсутствия компании? Скучно одной? Да ладно, какие могут быть преграды для фитнес-зависимых? Добавим смекалки, сдобрим креативом и вуаля! Итак, берем любую живность или эквивалент килограмм в 5-10 (коты разные бывают): малогабаритного ребенка, крупногабаритного ребенка, эммм, мешок конфет, который тебе нельзя есть (уахаха - зловещий смех) и вперед! Присед, становая тяга, выпады - с отягощениями ну очень эффективны! Главное, не додумайся взять аквариум с рыбкой - неудобненько и мокренько))) А чтоб тренироваться было еще приятнее, встречай дополнение к slim - WOWBODY cat - с домашним другом веселее)))

Posted by Wowbody. Тренировки, питание, мотивация. on Sunday, 1 April 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аніта Луценко поділилася спогадами про те, як сама страждала від зайвої ваги і знайшла в собі сили її побороти.