Відомий український тренер фітнес Аніта Луценко вирішила пожартувати і додала відео з комплексом вправ з домашніми улюбленцями. У першому випуску засвітився котик, якого дівчина знайшла під час фітнес-туру на Кіпрі.«Це звичайний кіпрський кіт, без підготовки. Його ми просто зустріли в лісі. Довго дивувалися спокою кота. Захотілося чогось смішного, і виникла ідея такого відео», — жартома поділилася Аніта.

Не тренируешься из-за отсутствия компании? Скучно одной? Да ладно, какие могут быть преграды для фитнес-зависимых? Добавим смекалки, сдобрим креативом и вуаля! Итак, берем любую живность или эквивалент килограмм в 5-10 (коты разные бывают): малогабаритного ребенка, крупногабаритного ребенка, эммм, мешок конфет, который тебе нельзя есть (уахаха - зловещий смех) и вперед! Присед, становая тяга, выпады - с отягощениями ну очень эффективны! Главное, не додумайся взять аквариум с рыбкой - неудобненько и мокренько))) А чтоб тренироваться было еще приятнее, встречай дополнение к slim - WOWBODY cat - с домашним другом веселее)))

Posted by Wowbody. Тренировки, питание, мотивация. on Sunday, 1 April 2018

На сторінці в Facebook зірковий тренер повчально написала:

Популярні новини зараз

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

«Не тренуєшся з-за відсутності компанії? Нудно одній? Да ладно, які можуть бути перешкоди для фітнес-залежних? Додамо кмітливості, присмачити креативом і вуаля! Отже, беремо будь-яку живність або еквівалент кілограм в 5-10 (коти різні бувають): малогабаритного дитини, великогабаритного дитини, еммм, мішок цукерок, який тобі не можна є і вперед! Присідання, станова тяга, випади — з обтяженнями — ну дуже ефективні! Головне, не додумайся взяти акваріум з рибкою — неудобненько і мокренько».

А раптом котик візьме з вас приклад і стане займатися за компанію?

Раніше "Знай.иа" писав про те, що відома українська ведуча і фітнес-тренер Аніта Луценко похвалилася ідеальною фігурою у відпустці. Зараз Аніта відпочиває на Кіпрі. На сторінці в соцмережі Instagram зірковий тренер розмістила фото, на якому вона в стильному спортивному купальнику. Фанати відразу ж задарували зірку компліментами.Також Аніта поотровенничала, що народжувала первістка з допомогою кесаревого розтину і дала пораду своїм подписчицам.