Цей хлопець вирішив перевірити почуття дружини. Він написав записку від шанувальника з пропозицією про зустріч. Дружина зібралася, причепурилась і пішла, залишивши чоловікові записку.

Він весь цей час був під ліжком і бачив це. Коли чоловік прочитав записку, він був зворушений.

В ній було сказано - "Дурник, вилазь з-під дивана - там холодно. Я в магазин за хлібом."


Нагадаємо, британська юридична фірма Hall Brown Family Law провела дослідження з метою з'ясувати, хто частіше розлучається в результаті зради – чоловіки чи жінки.

Популярні новини зараз

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще

Результати показали, що на відміну від чоловіків, жінки частіше намагаються зберегти шлюб після зради. Жінкам легше ігнорувати проблему, тим самим зберігаючи відносини з партнером.

"Вони закривають очі на зради партнера, щоб не зруйнувати сім'ю. Досить часто така ситуація зберігається до тих пір, поки родичі або друзі не розкажуть їм про "таємні" інтрижки чоловіка, про які дружині вже давно відомо", - говорить адвокат по сімейних справах Еллен Уолкер.

Чоловіки набагато рідше готові проковтнути невірність дружини. Згідно зі статистикою, з 1996 року кількість розлучень, поданих з боку чоловіка з причини подружньої зради збільшилася на третину.

Уолкер пояснює це тим, що в більшості випадків жінки діють в інтересах своїх дітей і часто готові закривати очі на неприйнятну поведінку чоловіка, щоб мати можливість виховувати їх у повній сім'ї.

Тим не менш, далеко не всі готові зберегти сім'ю після зради. Статистика показує, що шлюби часто розпадаються після того, як зрада було пробачена, але не забута.

"Випадки, з якими ми мали справу, ілюструють, що зрада призводить до морального виснаження. Досить часто спроби зберегти сім'ю все-таки закінчуються розлученням. Це відбувається на етапі, коли просто лопається терпіння"

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", зрада — це боляче і неприємно, особливо якщо постійно зраджують. Можна звинувачувати партнера, злитися, вимагати, жаліти себе і займатися самоїдством. На цей шлях потрапляють 99% людей, і він завжди помилковий. Якщо ваші стосунки зруйнувала зрада, значить, свою лепту внесли й ви, і ваш коханий чоловік. У тому, що кохання підійшло до краю прірви, винні обидва. Однак астрологія не дружить з залізною статистикою. Серед знаків Зодіаку є такі, яким зраджують завжди і за будь-яких обставин.