Чоловік їхав на роботу і по дорозі прямував на роботу і по дорозі заїхав, щоб заправитися. Однак звичайний розпорядок робочого дня перервала беременная дівчина.

Вагітна 19-річна дівчина просила милостиню і в тому числі попросила про матеріальної допомоги у чоловіка. Однак він відмовив і послався на те, що не має дрібних грошей. І навіть вже сів у машину, щоб відправиться на роботу. Але чуття і почуття милосердя взяли верх і вже через мить він повернувся до жінки.

Перехожий запитав вагітну, є у тієї робота або якась фінансова допомога. Але дівчина виявилася зовсім одна в цьому світі і їй не від кого було чекати допомоги, окрім сторонніх людей. І тут чоловік прийняв несподіване рішення.

Він дав їй візитну картку і сказав, щоб вона подзвонила йому на наступний день. Дівчина стримала обіцянку, а чоловік запросив її до себе на роботу, де вона вже через тиждень пройшла співбесіду.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Спочатку вона лише відповідала на телефонні дзвінки та виконував дрібні доручення. В результаті з жебрачки дівчина своєю завзятістю і насилу змогла стати однією з помічниць керівника і тепер у неї є улюблена робота і маленька сім'я.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" через сплеск гормонів вагітна жінка може гостріше реагувати на подразники, і, що особливо дурні питання можуть просто вивести її з себе. У цій добірці ти дізнаєшся, що краще не говорити жінці в положенні. Передає Clutch.

Ти що, вагітна?

Хочеться відповісти: "Ні, занадто щільно повечеряла".

Зрозуміло ж з першого погляду, що сильно змінилася зовнішність і гардероб можуть говорити тільки про одне. Але люди вперто продовжують на кожному кроці задавати один і той же питання.

Кого чекаємо?

Хочеться відповісти: "Дитини"

Не факт, що батьки хочуть ділиться зі знайомими і малознайомими людьми такою важливою інформацією, як стать дитини. Деякі й зовсім відмовляються його дізнаватися під час УЗД.