Протягом року у кожного знака Зодіаку будуть свої невдалі періоди і чорні смуги. Потрібно бути готовим до них і завжди пам'ятати про обережність, щоб негативний вплив планет пройшов з мінімальними втратами.

РИБИ потраплять в літню спеку під деструктивний вплив Марса і Місяця і можуть відчувати занепад сил і відсутність життєвої енергії. Зовсім небагато часу і вони зможуть повернутися у звичний ритм життя і навіть підвищити продуктивність. В цьому зможе допомогти всього тиждень відпочинку.

СКОРПІОНАМ доведеться понервувати в кінці липня. Але не варто втрачати самовладання і піддаватися впливу планет. Їм потрібно постаратися уникати конфліктів і по можливості захистити спілкування з людьми, які можуть провокувати конфлікт.

КОЗЕРОГИ ризикують постраждати від заздрісної подруги, яка почне відмовляти їх від реалізації сміливих планів. Це загрожує втратою віри в себе і від хороших змін у житті. Їм варто менше слухати поради і сміливо йти до наміченої мети.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

ОВНАМ також слід уважно придивитися до свого кола спілкування. Колеги або знайомі, які нещодавно з'явилися в їх оточенні, можуть бути дуже заздрісними особами. Вони справді можуть нашкодити, тому краще обмежити спілкування.

ДІВАМ потрібно пустити на самоплив рішення особистих проблем. Витрачена на вирішення конфліктів енергія трансформується у великі сварки і образи. Це стосується взаємин з родичами і коханими.

Дивіться: знаки Зодіаку, яким пощастить влітку

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" якщо раптом Вас довго переслідувала чорна смуга в житті, то в середині літа це пройде, як страшний сон, запевнюють астрологи. Липень несе в собі позитивні тенденції, а це означає, що зміни в кращу сторону чекають цих знаків Зодіаку.