У кожного з нас є темна сторона характеру, хтось її пригнічує виховуючи в собі добру людину, хтось віддає весь свій гнів і ненависть назовні з лишком. Одні дуже запальні, інші ж - відрізняються особливою мстивістю. Однак, найбільш небезпечною рисою є жорстокість.

Астрологи зазначають, у чому наш характер формується і під впливом зірок, адже те, під яким знаком Зодіаку ви народилися, може розповідати про особливості моралі людини.

Ми пропонуємо вам довідатися, які знаки Зодіаку найжорстокіші, щоб ви могли уникнути небезпеки при зустрічі з ними.

А якщо ви потрапили в цей список, стримайте свій гнів і спробуйте розібратися, як свою жорстокість і черствість до людства і до світу змінити.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Відключення світла обіцяють припинити: але радіти будемо недовго "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Терези

Рейтинг найжорстокіших знаків Зодіаку справедливо очолюють Терези. Вони не тільки злісні, але і часто мстиві, підлі і абсолютно не вміють жаліти людей. Терези дуже злопам'ятні знаки, також є вельми лукаві, тому зв'язки з ними можуть бути особливо небезпечними. Ніколи не переходьте їм дорогу - негативні наслідки можуть "наздогнати" вас навіть через багато років. Такі характеристики знаків Зодіаку, як жорстокість і злість максимально з'єдналися саме в Терезах. Однак, якщо водити з ними дружбу - ніяка небезпека вам не загрожує. Якщо бути вірним другом Терезам, вони також відповідатимуть вам вірністю, і ваші вороги стануть його ворогами, і обов'язком захистити вас від них.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці - холоднокровні і різкі, і жорстокість в певній мірі також їм притаманна. Представники цього знака Зодіаку можуть образити, публічно принизити і буквально розтоптати того, хто їм не сподобався. Однак жорстокі і злі знаки Зодіаку, а саме Стрільці, також володіють і безперечною позитивною якістю - вони чесні і не будуть будувати підступи за спиною. Якщо ви зуміли довести їх до люті - помста неодмінно настане, проте вона буде відкритою, а не нишком.

РИБИ

Представники цього знака Зодіаку можуть бути як добрішими людьми на землі, так і безсердечними і жорстокими. Все залежить від того, як вони ставляться до тієї або іншої людини. Якщо їх розлютити - вони жорстоко розправляться з вами, навіть не моргнувши оком. Але якщо вони відчувають симпатію до людини - тоді ніколи не дадуть її в образу. Відмінною рисою Риб є те, що вони можуть діяти приховано, тобто ви ніколи не дізнаєтеся, що у них на умі в даний момент.

Як повідомляв портал "Знай.uа", сучасний світ сповнений лукавих і лицемірних людей – вони вміють дуже майстерно носити маски і вводити оточуючих в оману. Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку відмовляються носити маски лукавства і лицемірства.