Самокритика, жорсткість і позамежний перфекціонізм - ці якості могли б прикрасити будь-якого військового, але не звичайної людини в повсякденному житті. Вічні сумніви, душевні дослідження, отруйні думки - все це отруює життя самої Діви. Замість житейського щастя чому людина обирає шлях зречення.

Без извеченого гостросюжетного психоемоційного стану нормально існувати Скорпіон просто не може. Він або нищить інших людей, доводить до серцевого нападу, або пожирає себе сам. На нижчій стадії це навіть не скорпіон, а якийсь тарантул, готовий з'їсти партнера відразу після спарювання. Вони надзвичайно вимогливі, злочинно зарозумілі, а також вкрай амбітні. Задовольнити Скорпіона надовго абсолютно неможливо.

Життям Раків керують емоції. Вони можуть бути ідеальними дружинами, кращими вихователями для дітей, але самі при цьому не відчувати почуття щастя. Це пов'язано з жахливою нервозністю і недовірливістю невпевненого в собі знака. Ракам постійно здається, що їм потрібно поліпшити свій будинок, зачати ще одну дитину, а потім закритися від усього навколишнього світу десь у глибинці. Відмовитися від соціального життя геть. Але це більше схоже на існування печерних людей, ніж щасливчиків, задоволених собою і своєю повсякденністю.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

Тим часом, завзятості Козерогів у будівництві свого горя можна тільки поспівчувати. Замість облаштування особистого життя вони обирають сходження по кар'єрних сходах. Замість медового місяця удвох можуть запросто зірватися в одиночну відрядження. Для своєї совісті вони завжди знаходять виправдання, але не для серця. Козерогам вкрай важливо знайти правильний баланс між особистим життя і своєю роботою. Без гармонійних стосунків у парі вони просто приречені на безпросвітну одиноку старість. Навіть сидячи на самому високому престолі.

Знай.uа також нагадує, що нещодавно ми публікували статтю про те, які знаки Зодіаку легко вийдуть заміж в будь-якому віці.