Поки всі щасливчики ловлять удачу за хвіст і зустрічають принца на білому коні, ці хлопці думають, якою б дорогою обійти чергові життєві граблі. Астрологи склали рейтинг знаків Зодіаку, від яких відвернулася фортуна.

РАК

Представникам цого знака Зодіаку не щастить особливо. А все через те, що вони звикли сидіти в своєму панцирі і не порушувати особистий комфорт. Звідки ж братися цікавим пропозиціям по роботі і любові, якщо Раки нікуди не ходить? Ці хлопці терпіти не можуть ризик, вони не довіряють інтуїції і завжди ставлять сім'ю вище всього.

КОЗЕРІГ

Козероги дуже багато і часто про все переживають, зосереджуючись на кожній дрібниці. Вони вважають, що якщо будуть пахати день і ніч, не покладаючи рук, то неодмінно досягнуть успіху. Через це Козероги страшаться змін і спонтанності. Якщо в їхньому житті трапляється щось приємне, то вкрай рідко, тому що робота і графік важливіше.

Популярні новини зараз

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

ДІВА

Діви не звикли отримувати те, що хочуть або навпаки - очікують занадто багато. Якщо їм трапиться якийсь вигідний випадок, будуть довго і нудно міркувати, зважуючи всі "за" і "проти". Вони так само як і Раки і Козероги не розраховують на свою інтуїцію. У підсумку все везіння встигає випаруватися, а вигідну пропозицію вже хтось забрав.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", досить часто поняття віку щодо жіночої краси сприймається як щось негативне і асоціюється виключно зі старінням.

Однак є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З роками вони тільки гарнішими. Астрологи називають кілька таких зодіакальних щасливиць.

Також портал повідомляв про те, що навіть якщо людина відчуває світле почуття любові, то це ще не означає, що він уміє любити. Деякі люди апріорі нездатні на щирий прояв емоцій. Чоловіки цих знаків Зодіаку не здатні полюбити.

У парі з цією людиною треба бути готовим до всього. Сьогодні він любить вас самозабутньо, але вже завтра байдуже дивиться телевізор. Мінливий настрій представника повітряної стихії часто дезорієнтує партнерів. Залізти в голову неспокійних Близнюків вони не можуть, і лише спостерігають за зміною його характеру.