Овен

У 2018 року ви будете рухатися виключно вперед. Можливо, ви захочете відкрити власну справу або розширити існуючий бізнес. Більшість ваших планів здійсняться благополучно.

Телець

Ви зможете розширити свій бізнес за допомогою впливових і владних людей. Можливо відновлення відносин з партнерами. Але пам'ятайте, що будь-які партнерські угоди необхідно правильно оформляти.

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Близнюки

У першій половині року ви будете дуже працелюбні і продуктивні. На вас чекають нові проекти, вдалі угоди і, відповідно, гідна нагорода за виконану роботу.

Рак

Протягом усього вас буде наповнювати відчуття свободи. Перед вами відкриється маса можливостей як на роботі, так і в любові. У кар'єрі ви зможете проявити всі свої таланти і зайняти бажану посаду.

Лев

У 2018 році Леви будуть в центрі уваги! Ваша кар'єра буде успішною, ви зможете справити хороше враження на партнерів і розташувати їх до себе. Можливо, Леви навіть відкриють свою справу в 2018 році.

Діва

Діва в 2018 році досягне успіху як в професійному, так і в особистому житті. Ви зможете реалізувати свій потенціал і просунутися по кар'єрних сходах. Власний бізнес буде успішним - ви обженете всіх конкурентів.

Терези

Вам слід ретельно планувати всі справи, тоді ви просунетеся далеко вперед і отримаєте гідний прибуток. Творчі Терези можуть знайти небувалу популярність.

Скорпіон

У цьому році ви зможете вирішити всі справи, підвищити доходи і досягнути стабільності. У любові Скорпіони будуть дуже ревниві і нестримані.

Стрілець

У любові ви будете дуже романтичні, непостійні і легковажні. Уникайте випадкових зв'язків і відрізняйте любов від закоханості. Зірки бережуть для вас дещо дуже особливе.

Козеріг

Козероги відчують приплив сил і почнуть реалізовувати свої ідеї. Ваша розсудливість дозволить направити енергію в потрібне русло. На роботі можливі нові знайомства і відрядження.

Водолій

У 2018 році у Водоліїв буде дуже багато перспективних ідей, але великих успіхів ви досягнете в мистецтві та науці. Представники цього знака зможуть поліпшити своє фінансове становище, поєднуючи творчість і ділову хватку.

Риби

Цього року неварто звалювати на себе занадто багато обов'язків - ви швидко втомитеся і перегорить. Зате особисте життя буде вкрай гармонійним.

Раніше Знай.uа писав про гороскоп від Павла Глоби.

Також ми складали для вас еротичний горосокоп, а також гороскоп знаків Зодіаку чоловіків, які не вміють любити.