Кожна заручена пара намагається дуже ретельно вибирати не тільки місяць весілля, але і навіть день тижня. Вже традиційно найщасливіші дні для одруження понеділок (багатства), вівторок (здоров'ю) і середа (на щастя). Однак четвер і п'ятниця вважаються найбільш невідповідними для створення майбутнього сімейного життя, пише Сегодня.

Крім того, весільна символіка стала приводом для забобонного ставлення людей до деяких чисел. Найголовніше, щоб день церемонії не припадав на "чортове" 13-е число.

При цьому – 3, 5, 7 і 9, навпаки, ідеально підходять для одруження. Згідно давньої візантійської традиції, найкращий день для початку сімейного життя – свято Покрови Пресвятої Богородиці (14 жовтня). У цей день прийнято, що наречені одягали саме весільне вбрання – білосніжний покрив.

У той же час існує і особлива прикмета: хто вінчався у власні іменини – буде нещасним у шлюбі. Ще поганими датами для створення сім'ї вважаються 29 лютого, 11 червня і 16 липня.

Нагадаємо, психологи розповіли, від яких жінок ніколи не йдуть.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, нумерологи з'ясували, як дізнатися, яка дата весілля принесе добробут і щастя, а також буде сприяти тривалим стосункам і коханню. Так, для того, щоб отримати необхідну цифру, потрібно скласти всі числа в дату вашого весілля, продовжуючи складати до тих пір, поки не вийде однозначне число.

Також портал Знай.uа писав, що сучасні батьки хочуть бути в тренді, а не створювати через ім'я долю людини.

"Ось в СРСР були Владлени і Даздраперми, коли дітей називали або явищами радянського прогресу (наприклад - Електрифікація) або скороченнями від імен кривавих вождів", - повідомила вона. - А якщо Тільда, Герман чи Юна - то це не проблема. Важливо інше, як виховати дитину гармонійною особистістю, як зберегти в родині теплу атмосферу. Я бачу, що часто люди надають значення зовсім не тим речам і шукають сакральний сенс там, де його немає. У виборі імені головне - не перегнути з креативом", - пояснила екстрасенс і духовний практик Дарина Фрейн.