Вас давно цікавить, якою жінкою потрібно бути, щоб чоловік ніколи від вас не пішов? Ми знайшли відповідь на це питання в лекції Михайла Лубківського "Як вийти заміж і там залишитися". Передає Clutch.

Дуже багато жінок відчайдушно бояться залишитися на самоті, тому постійно намагаються догоджати чоловікові, підлаштовуватися під його інтереси. Сподіваються, що так чоловік від них не піде. Але чоловік іде. Чому?

Одного разу до мене на консультацію прийшла жінка - міцно збита, маленька, але товста. Зрост приблизно 1,55 і вага 70 кілограмм. Їй, до того ж, 64 роки. Вона прийшла і каже: "Михайло, хочу порадитися". Я питаю: "А що трапилося?". Вона: "Так ось, думаю, розлучатися чи ні. Я прийшла додому, а цей козел дивиться порно на комп'ютері ". Навіть не порно, а еротику. Я запитав, у чому проблема. Жінка відповіла, що їй це не сподобалося - і вона розмірковує над тим, розлучатися чи з чоловіком.

Розумієте, від таких ніхто ніколи не йде.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Вона не боїться ні віку, ні зовнішності, вона взагалі нічого не боїться.

Вона настільки в собі впевнена, що платить гроші психологу, щоб вирішити, пробачити чоловіка або все-таки послати. Це все, що її цікавить.

Адже більшості жінок таке і в кошмарному сні наснитися не може. Багато хто готовий сам чоловікові порно принести, мовляв, дивись-дивись, я заважати не буду, піду вечерю приготую. Лише б не було війни.

А ось їй 64 роки, вона нічого не боїться, чоловік у неї в ногах лежить. Чоловіка, до речі, я теж бачив - двометровий американець або канадець. Він просто в ногах валявся і клявся, що зараз все собі вузлом зав'яже і комп'ютер викине.

Мені ще й умовляти її довелося, що це навіть добре, нехай дивиться. Вона з недовірою поставилася до цієї концепції. Каже: "Ну, не знаю. Я цього точно не хочу". Чоловік: "Так я більше ніколи в житті!". Залишилося тільки батьківський контроль встановити чоловікові на комп'ютері.

Чоловікові, до речі, 60 - він на чотири роки молодший.

У мене є подруга, що втекла від мене після того, як я в інтерв'ю одному українському виданню назвав її найкрасивішою і наймолодшою жінкою в світі. Знаєте, скільки їй років? 50. Вона, звичайно, симпатична, приємна, але не найкрасивіша в світі.

І у неї зараз четвертий чоловік, молодший за неї на десять років. Ось як це? Що в ній такого є? Я не знаю. Але я впевнений, що якщо вона з цим чоловіком розійдеться, то і в п'ятий раз спокійно вийде заміж.

Загадка і мораль цієї історії криється в тому, що доля шлюбу залежить тільки від того, збігається ви з кимось чи не збігається. Не в тому, який ваш вік, зовнішність чи характер. Всі ці речі ніякого відношення до того, заміжня ви або не заміжні, не мають.

Тому викиньте з голови всі поради про те, як правильно поводитися з чоловіками. Люблять не за це.

Нагадаємо, як повідомляють астрологи, жінки цих знаків Зодіаку найвідданіші з усіх.

Як повідомляв Знай.ua, якщо тобі цікаво, чому одних жінок задаровують подарунками, а інших - ні, ми готові дати відповідь на це питання.

Також Знай.ua писав, ви помічали, що є такий тип жінок, яким відносини і чоловіки даються дуже легко. У чому ж секрет привабливих жінок?