Чи існує ідеальне кохання? Багато хто задається цим питанням, проте після численних розчарувань перестають вірити в подібне. Психологи дали відповідь, що ж насправді з нами відбувається та чому так складно зберегти це неймовірне почуття.

За словами Михайла Лабковського, кожній людині варто орієнтуватися лише на свої почуття та відчуття. Відповідь на це непросте запитання насправді криється далеко в душі кожного.

Як пише фахівець на своїй сторінці в Instagram, справжня любов залежить не від випадку, грошей або удачі, а виключно лише від того, що відбувається з вашою психікою.

"Чи існує ідеальна любов? Чи буває любов, яка не завдає страждань, не вимагає компромісів, не примушує мучити себе і партнера? Відповідь психолога - так, і тільки таку любов взагалі можна назвати любов'ю", - пише він.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

При цьому Лабковской зазначає, що люди якось живуть, щось шукають, намагаються побудувати відносини, домовитися: "Чому так відбувається, що, здавалося б, відносини починаються прекрасно, а закінчуються кошмаром? Або чому деякі люди щиро хочуть тієї справжнісінькою любові, але отримують лише страждання і проблеми? Або взагалі нікого не знаходять, вибираючи самотність як би з двох зол? " - задає популярні питання психолог.

Відповідаючи на них, Михайло рекомендує орієнтуватися тільки на свої почуття і відчуття. Адже тут жодні сторонні речі, такі як гроші, успіх та інше не допоможуть відчути те, до чого прагне душа.

"Тому що справжня любов залежить не від випадку, не від долі, краси, грошей і удачі, а виключно лише від того, що відбувається з вашою психікою", - підсумував Лабковський.

Дивіться: Кохання - диво чи хімія?

Як повідомляв Знай.ua, розкрито таємницю старих фотографій, що хвилює кожного.

Також Знай.ua писав, що сексуальне життя Стародавнього Риму відоме нам в основному з фільмів, наприклад, "Калігула" і іншим подібним творам. Але все далеко не так, в фільмах і на половину не розкрили сексуальні звичаї стародавніх римлян. Яким було насправді їх інтимне життя, пояснили дослідники.