Наука довела, любов - це почуття, яке піддається контролю і підпорядковується психологічним законам. Важливо, щоб між вами і об'єктом любові повинна бути базова симпатія і мінімальне почуття комфорту. Чи готові ви дізнатися секрети спокушання, які допоможуть завойовувати чуже серце? Тоді почнемо.

Утримуйте зоровий контакт

Чи знали ви, що люблячі люди дивляться один одному в очі на 30% частіше, ніж звичайні співрозмовники. При цьому погляд вони затримують надовго і неохоче його відводять. Довше, ніж звичайно фіксуйте погляд на людині, яка подобається. Мозок співрозмовника оманливо прийме такий сигнал за формування закоханості і почне виробляти фенілетиламін - стимулятор, який викликає емоційний підйом, почастішання серцебиття і відчуття "метеликів в животі".

Сформуйте позитивні асоціації зі своїм ім'ям

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Позитивні образи в головах людей набагато бажаніше, якщо ви хочете сподобатися. Потрібну установку можна задавати самостійно, програмуючи оточуючих на той образ думки, з яким хочете асоціюватися. Для цього оцініть, про що ви говорите найчастіше? Що ви жирний невдаха, добрий самаритянин або що весь світ у ваших ніг? Це дійсно працює.

Розкажіть забавну історію з минулого

Відкрите і довірче спілкування додає сотню очок в очах оточуючих, робить нас ближчими і симпатичними. Не варто нічого приховувати або прибріхувати, краще чесно поділіться з об'єктом любові смішною ситуацією з минулого, розкажіть про свої звички, незручних моментах або деяких негативних сторонах характеру. Уразливість зближує, робить нас доступними, показує, що нам можна довіряти. А це виводить відносини на новий рівень, формує особливий зв'язок.

Виберіть тепле місце для першого побачення

Займаючись дослідженням особливостей людської поведінки, психолог Дж. Барг відкрив цікаву закономірність: чим нам комфортніше і тепліше, тим більш дружелюбно і м'яко ми налаштовані по відношенню до оточуючих. Не проводьте перше побачення в екстремальних умовах, не випробовуйте фізичні можливості партнера.

Придумайте особливий код спілкування

Речі, які будуть зрозумілі тільки вам двом - специфічні жарти, жести, ситуації з кіно, яке ви дивилися разом. Фрази або вірші, про які ніхто не знає, крім вас двох, - ідеальний кодову мову! Вони допомагають створити інтимну атмосферу, переводять відносини на новий рівень. Підійде і спонтанно сказана фраза під час побачення, і незвичайний жест, який буде позначати ваш настрій, або пісня, яку ви завжди будете слухати при прощанні.

Розкрутіть людини на послугу

Це може бути подарунок з його боку, допомога вам у чомусь, спонтанно проявлена ​​щедрість. Коли ми робимо добру справу стосовно стороннього, ми створюємо "емоційний якір" - починаємо повз волі відчувати до незнайомця симпатію, адже він змусив нас проявити свої найкращі якості. Так і створюється прихильність: ви допомагаєте людині побачити в собі щось більше, ніж просто друга. Але не варто переборщувати, вдаючись до цьому прийому постійно. Внесок у відносини повинен бути обопільним. Чи не перетворюйтеся в паразита, який тягне ресурси, вчіться теж вкладати. І пам'ятайте, все повинно бути від душі, а не з почуття обов'язку.

Будьте поруч, а потім спровокуйте дефіцит

На самому початку формування симпатії краще проводити разом якомога більше часу, це допоможе дізнатися один одного, виробити свій стиль спілкування, налагодити контакт. Якщо симпатія виявиться обопільною, почуття потрібно закріпити, і в цій справі немає засобу краще, ніж вимушена дистанція, створення штучного "дефіциту".

Якщо він прив'язався, то відчує, наскільки важливою людиною ви для нього стали. Ну а ви поки обдумаєте подальшу стратегію його підкорення. І звичайно, подібна хитрість допоможе уникнути нудьги і пересичення в суспільстві один одного.

Нагадаємо, якщо вам сумно, погано або самотньо, прочитайте цю 100-річну поему.

Як повідомляв портал "Знай.uа", ці прості правила допоможуть знайти упевненість в собі.

Також "Знай.uа" писав, 10 жіночих хитрощів, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка.