Користувачі гадають, чи справжній це гризун або ж вся справа в комп'ютерній графіці.

36-річний діджей Хосе Корреа (Jose Correa) з перуанського міста Уарас відобразив в раковині намыленную щура на задніх лапках, яка "брала душ як людина".

Оцініть наймиліша відео:

Вона була схожа на людину, я ніколи не бачив нічого подібного. Це тривало близько 30 секунд, а потім щур втекла. Думаю, вона просто хотіла гарненько відмитися.

Популярні новини зараз

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети 

Володимир Зеленський розповів про свій біль рука об руку з першою леді: "Ми плачемо так тихо..."

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Показати ще

"Мені дуже подобаються тварини, тому я хотів захистити її конфіденційність. Ніколи б не зробив їй боляче. Тому я тільки зняв ролик і відпустив її" - заявив Хосе Корреа

У коментарях користувачі поставили під сумнів справжність ролика. Деякі заявили, що щур була або маріонеткою, або нею управляли за допомогою аніматроніки. Один з користувачів помітив, що у гризуна відсутній хвіст. У відповідь на це Корреа попросив його "розслабитися і посміхнутися".

Туомас Айвело (Tuomas Aivelo), біолог з Університету Хельсінкі у Фінляндії заявив в інтерв'ю Gizmodo, що "руху щури досить дивні".

"Щур не зробила б цього, якби не було чогось, від чого вона дійсно хоче позбутися. Я думаю, що це через мила. Ймовірно, це проблема для пацюка. Вона просто хоче позбутися від мила" - уверждает Туомас Айвело

А дослідник Джейсон Мунши-Саус (Jason Munshi-South) з Університету Фордхэма у США висунув свою версію походження "вірусного" ролика. На його думку, "хтось свідомо намылил цю щура, і вона намагалася доглядати за собою, або ж вона була навчена діяти таким чином".

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що камера зафільмувала збоченця.