Експерти провели опитування серед самотніх дівчат. Вони з'ясували, що близько 85% жінок вважають, що книгофіли вельми привабливі та сексуальні. Давайте з'ясуємо, що може повідати про чоловіка його літературний смак.

Про це пишуть в соціальній мережі Facebook.

Наукова фантастика

Як нонконформіст він цікавиться не тим, що зараз на піку моди. Він відкритий до нового, того, що іншим здається дивним. Не соромся пропонувати оригінальні ідеї для побачень.

Популярні новини зараз
Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Трилери

Можливо, хлопець – адреналіновий наркоман, який ловив кайф від ризику... Або йому просто подобається вирішувати головоломки. У будь-якому випадку запропонуй йому авантюрне побачення.

Сучасна публіцистика

Він інтелектуал, який хоче розширити свою базу знань. Навчи його того, чого він ще не вміє, і у відповідь він подарує тобі
турботу.

Біографії

"Він цікавиться думками та життям інших людей тому ймовірно, вміє слухати", - запевняє директор Дослідницького центру психології ЗМІ, Ньюпорт-Біч Памела Рутледж.

Література для особистісного зростання

Швидше за все, він поставив перед собою якусь мету або хоче зрозуміти себе. Розкажи йому про свої наміри, і він допоможе тобі на твоєму шляху самовдосконалення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в пошуках істини людина здатна піти на багато чого та здатна багато чого подолати. Археологічні розкопки показали нам значну частину історичних подій, які проливають світло на сучасну еволюцію нашого виду.

Але незважаючи на розвиток технологій, вчені досі не можуть розшифрувати деякі з важливих документів. Хто знає, може саме в них і криється таємниця існування людства.

Під час розкопок стародавнього йорданського міста Джараш археологи натрапили на крихітний срібний амулет. У 2015 році вченим вдалося розгорнути мікроскопічний сувій, не пошкодивши його. Виявилося, що вся внутрішня сторона покрита дивними, не перекладається ні на яку існючу мову.

Як повідомляв портал "Знай.uа" американський письменник Джордж Мартін відклав вихід довгоочікуваної нової книги з серії епічних фентезі-романів "Пісня льоду та полум'я", яку шанувальники саги чекають з 2015 року.