Щодня в мережі можна натрапити на суперечки щодо нової оптичної чи звукової ілюзії. Після гучних обговорень запису зі словами "Лорел" та "Янні", де нібито різні люди чули різні слова, то цього разу популярною стала фотографія, на якій незрозуміло, яка голова якому тілу належить. Хоча якщо уважно роздивитися, то все стає на свої місця.

Подібні зображення просто заполонили Twitter .

Вперше фото було опубліковано в Twitter користувачем з ніком @ Boom_likean808, який написав, що "спочатку подумав, ніби він [чоловік] носить підбори". При першому погляді на фото може здатися, що фігура в жіночій джинсовій куртці і на підборах закінчується чоловічий головою і обіймає жінку в картатій сорочці з досить великими руками.

Однак якщо придивитися, то відразу стане зрозуміло, що такий ефект досягнутий за рахунок вдалого положення голови дівчини, яка закриває шию чоловіка. І тому здається, ніби вона занадто довга і належить іншому тілу.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Показати ще

Користувачі Twitter навіть зробили кілька схожих фотографій, щоб наочно показати, в чому підступ. Ось одна з них.

Чергова оптична ілюзія звела з розуму світ

Юзери соціальних мереж сперечаються щодо чергової оптичної ілюзії - людей спантеличили знімки однієї і тієї ж вулиці.

На підписі у фото зазначається, що поєднані два абсолютно однакових знімків, зроблених з одного і того ж ракурсу, "піксель до пікселя". Однак користувачі популярного порталу Reddit порахували, що фотограф спробував їх обдурити.

А що чуєте ви на цьому записі?

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", ентузіаст-розробник Пітер Норрбі створив новий додаток для iPhone з оптичною ілюзією. Додаток задіює технологію додаткової реальності.

Користувач соцмережі під ніком NightBreeze13 опублікував на Reddit варіацію оптичної ілюзії з розмитими різнокольоровими плямами на світлому фоні. Автор запевняє, що картинка зникне на ваших очах, якщо якийсь час у неї вдивлятися, головне не відводити погляд, а дивитися в одну точку.