Існує кілька продуктів, навколо яких склався міф про їхню користь. Насправді, вони завдають шкоди вашому організму. Експерти радять повністю виключити їх зі свого раціону, якщо ви бажаєте завжди залишатися стрункими і здоровими.

Зерновий хліб

До складу подібних виробів входить очищене борошно в якості основної складової. Воно складається виключно із внутрішньої частини зерна. Такий варіант не є корисним для організму, тому варто відмовлятися від продуктів з вибіленим або збагаченим борошном у складі.

Знежирені продукти

У всіх знежирених молочних продуктах міститься величезна кількість цукру, який і компенсує смак, загублений через брак жиру.

Фруктові соки

Найчастіше фруктові соки готують з сировини, збагаченої великою кількістю цукру, а також виробники не відмовляються від фарбників, консервантів і підсилювачів смаку в соках, які позиціонуються як 100% натуральні.

Білкові батончики

Ці нібито поживні і низькокалорійні "смаколики" містять багато цукру або штучних підсолоджувачів, які теж негативно впливають на здоров'я людини.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", деякі продукти харчування та напої мають специфічні особливості. При тому, що сам піт не має запаху, його смердючий аромат формується під дією бактерій, які в ньому мешкають. Продукти можуть грати в цьому процесі не останню роль. Про це повідомляє Clutch.ua.

Дослідники з Чехії ще в 2006 році провели експеримент, в якому взяли участь 17 чоловіків. При цьому оценщицами запахів їх тіл виступили 30 жінок. У рамках експерименту перші два тижні одні чоловіки регулярно вживали в їжу червоне м'ясо, а інші повністю від нього відмовилися. Запах м'ясоїдів виявився більш різким і менш привабливим.

Також портал повідомляв про те, що дієта на кефірі з буряком, здається, найпростіша і найбільш економна з усіх можливих! Вона допомагає прочистити шлунок, вивести шлаки і які накопичилися в організмі токсичні речовини, ну і звичайно ж, сприяє швидкому схудненню.