Вчора помер відомий всім засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер. Звичайно, про нього знали всі, але зовсім небагато: він створив всіма улюблений журнал, він жив в шикарному особняку з дивовижними моделями, які постійно змінювалися, він заробляв величезну кількість грошей. Це, мабуть, усе, що може сказати практично кожен про Х'ю Хефнера. Але, насправді, цього дуже мало. І ми вирішили розповісти вам цікаві факти про Х'ю Хефнера.

Цікаві факти про Х'ю Хефнера

Молодий, перспективний, але бідний

Звичайно, Хефнер не народився відразу ж в особняку, в оточенні прекрасних дівчат. Він був досить розумним і з хорошою освітою, але грошей на створення журналу Playboy йому все одно не вистачало. Тому початковий внесок він отримав від інвесторів – 8000 доларів, і 1000 він взяв у матері. І таку, відносно невелику суму, він перетворив на справжню імперію.

Не просто розумний

Популярні новини зараз
В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Можливо, саме завдяки своєму інтелектуальному рівню Хефнеру і вийшло створити своє дітище. Його IQ дорівнює 152. У світі не дуже то й багато людей, які можуть таким похвалитися.

Цінитель прекрасного

Напевно, багато хто знає, що на першій обкладинці Playboy була знаменита Мерлін Монро. Тираж журналу становив 70 тисяч, які розкупили за лічені дні. Яким чином Х'ю Хефнер зумів домовитися з однією з найпопулярніших дів 20 століття, сказати складно.

Кролик, який грає в хованки

Вже в 60-х роках, коли журнал мав неймовірну популярність, Хефнер вирішив в кожному випуску журналу ховати логотип у вигляді кролика. І це тільки підігріло інтерес читачів до журналу.

Злочинець

Так, у Х'ю Хефнера була дуже цікаве життя. У 1963 році він навіть встиг побувати у в'язниці. А причиною було те, що в журналі були опубліковані фото Джейн Менсфілд.

Кордони – не перешкода

Всі ми знаємо, що в СРСР сексу не було. Ось тільки Х'ю Хефнер схоже, про це не здогадувався. У 1989 році обкладинці журналу для чоловіків з'явилася актриса Наталія Негода. У СРСР цей випуск отримав величезну кількість критики.

Дивіться: цікаві факти про Х'ю Хефнера

Нагадаємо, що у віці 91 року помер засновник Playboy Х'ю Хефнер.