У п'ятницю, 6 липня, у світі відзначається пікантне свято: День поцілунків. Поцілунки з коханою людиною - це, безумовно, приємне, і, як багато хто думає, корисно. Але мало хто знає про те, наскільки небезпечними вони можуть бути. Передає Clutch.

Які захворювання передаються під час поцілунку

• ГРЗ, грип, ангіна.

• Стоматит та інші запальні захворювання ротової порожнини.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

• Гепатит, герпес або туберкульоз. Зараження герпесом або гепатитом можливо, якщо у носія даного захворювання є ранки в роті.

При наявності виразок та ран у ротовій порожнині істотно підвищується ризик "підчепити" хламідіоз, гонорею і сифіліс.

• Поцілунок здатний передати і виразку шлунка. Переносник цієї хвороби – бактерія Helicobacter.

• При поцілунку можна підхопити мононуклеоз, так звану хвороба поцілунків. Це захворювання викликається вірусом, який розповсюджується через слину.

Експерти з США встановили, що в губній помаді деяких недорогих марок міститься свинець, який при попаданні в організм у великих кількостях здатний згубно позначитися на здоров'ї. Так що краще купувати більш дорогі продукти або ж гарненько подумати про здоров'я свого партнера перед тим, як цілуватись з нафарбованими губами.

Але, все-таки, незважаючи на довгий список хвороб, поцілунки - це дуже приємна частина нашого життя, від якої гріх відмовлятися. Тому консультуйтеся з лікарем на предмет вірусних захворювань частіше і, в цей прекрасний день, постарайтеся цілуватися частіше.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", 6 липня відзначається Всесвітній день поцілунку - World Kiss Day.

Зрозуміло, це свято не має статусу офіційного ні в одній країні світу. Тим не менш, для всіх людей на планеті він означає одне і те ж: любов у всіх її проявах.

Батьківщиною всесвітнього дня поцілунків вважається Великобританія. Саме на берегах Туманного Альбіону в кінці XIX століття вважали, що поцілунок гідний того, щоб мати власне свято як один з проявів любові.

Вважається, що існує більше 50 видів поцілунків, якими обмінюються коханці. Ще стільки ж поцілунків з розряду "інше", коли мова йде про вияв почуттів без сексуального підтексту. Це поцілунки при зустрічі друзів, поцілунки дітей і навіть поцілунки тварин і неживих предметів.