Поп-колектив BTS зміг підірвати Інтернет, опублікувавши у себе в твіттері відео з маленьким цуценям на ім'я Йентан. Всього за кілька днів собака набрав півтора мільйони лайків і репостів.

Бойзбенд BTS (Bangtan Boys або Beyond the Scene) - неймовірно популярна група з Південної Кореї. У них 17 мільйонів підписників в Twitter, більше 6,6 мільйонів – в Instagram і майже 5,5 мільйонів в Facebook. Хлопцям вдалося стати першим колективом, що грає в жанрі кей-поп, який посів першу сходинку альбомного чарту Billboard 200. Крім того, їхні кліпи набирають більше двохсот мільйонів переглядів на YouTube.

Нове відео, опубліковане групою, за кількістю переглядів можна порівняти хіба що з найбільш резонансними новинами шоу-бізнесу. І що ж на ньому такого цікавого?

Це всього лише маленьке миле цуценя, який стрибає по ліжку. Багато користувачів відреагували на це з захопленням, особливо фанати господаря собаки на ім'я Кім Тхе Хен.

Популярні новини зараз
Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..." "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Суспільний резонанс Йентан викликає з 2017 року, як тільки корейський господар почав знімати його на відео.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", є безліч способів навчитися спілкуватися зі своїм домашнім улюбленцем.

Потрібно спостерігати за тим, яким чином улюбленець використовує свої очі, вуха і морду. Тварини використовують багато частин свого тіла для передачі різноманітних почуттів. Спостережливість дозволить зрозуміти, як ваш вихованець використовує своє тіло для повідомлення вам про свій грайливий настрій, про хворобу і навіть злість.

Потрібно звернути увагу на те, яким чином тварина використовує свої ноги і хвіст. Вони можуть давати корисні сигнали про його почуття.

Потрібно спостерігати за прийнятими улюбленцем позами. Тваринка може спілкуватися через прийняті нею пози і свої рухи.

Потрібно прислухатися до голосових сигналів коней. Коні здатні видавати цілий ряд різних звуків. Якщо ви навчитеся відрізняти ці звуки, це допоможе вам зрозуміти почуття коней.

Потрібно прислухатися звуків, які видає кішка. Дуже поширеним звуком, який може видавати кішка, є нявкання. Вона може нявкати з різних причин. Наприклад, для вираження вам привітання, повідомлення про свій голод або спрагу або для вираження своїх заперечень стосовно вчинених вами дій.