1. Спостерігайте за тим, яким чином ваш вихованець використовує свої очі, вуха і морду. Тварини використовують багато частин свого тіла для передачі різноманітних почуттів. Спостережливість дозволить вам зрозуміти, як ваш вихованець використовує своє тіло для повідомлення вам про своє грайливому настрої, про хворобу і навіть злості. Наприклад, очі коня можуть повідомити, що вона стривожена (коли очі повністю відкриті), дрімає (якщо очі наполовину прикриті) або відчуває проблеми з одним з очей (коли хворий очей залишається закритим).

2. Зверніть увагу на те, яким чином ваш вихованець використовує свої ноги і хвіст (якщо він у нього є). Як і у випадку з очима, вухами і мордами, ноги вихованця і його хвіст можуть давати корисні сигнали про його почуття. Наприклад, кінь може повільно трусити хвостом для відлякування мух, але також може смикати їм і значно швидше для демонстрації свого гніву чи роздратування.

3. Спостерігайте за прийнятими вихованцем позами. Ваш вихованець може спілкуватися через прийняті ним пози і свої рухи. Наприклад, якщо ваша собака раптово завмирає і напружує тіло, вона може повідомляти про те, що відчуває невпевненість з-за чого-небудь або ж готується до нападу.

Популярні новини зараз
Бойовий дух росіян опустився до критичної точки після висловлювань Ігоря Гіркіна про HIMARS – жодне ППО вже не врятує Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все" ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона, всього кілометр до передмістя та кілька тижнів до перемоги Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

4. Прислухайтеся до голосових сигналів коней. Кінь здатна видавати цілий ряд різних звуків. Якщо ви навчитеся відрізняти ці звуки, то це допоможе вам зрозуміти почуття коні. Кінь може ржати з кількох причин, включаючи подачу попередження про своїй присутності та повідомлення про тривогу.

5. Прислухайтеся до звуків кішкою звуків. Дуже поширеним звуком, який може видавати кішка, є нявкання. Вона може нявкати з різних причин. Наприклад, для вираження вам привітання, повідомлення про свій голод або спрагу або для вираження своїх заперечень стосовно вчинених вами дій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як правильно вибирати взуття на підборах.