1. Переглянете свої погляди на світ. На сьогоднішній день, егоїзм є негативним поняттям. Всі ми шукаємо загального блага і приймаємо інтереси інших близько до серця. Голову вище: егоїзм та турбота про оточуючих людях не завжди виправдовується. Ви можете проявляти свої найкращі якості і робити світ щасливим.

2. Визначтеся, хто ви є насправді. Перед тим, як починати діяти в своїх інтересах, потрібно зрозуміти свою сутність. Немає сенсу ставати егоїстом, якщо ви не бережете свої інтереси від усього світу. Немає сенсу робити егоїстичні вчинки, щоб бути ізгоєм у власному будинку. Якщо ви хочете стати егоїстом, робіть це з розумом!

3. Визначтеся, що для вас важливіше всього. Ви повинні надходити як егоїст стосовно конкретних речей! Все інше залежить від вашого настрою. В один прекрасний день ви можете відчути, що ви готові пожертвувати собою. Але якщо, припустимо, ви щосили намагаєтеся накопичити грошей на новий комп'ютер, а ваш друг пропонує залягти на диван і об'їдатися, потрібно визначити міру. Розставте пріоритети!

Популярні новини зараз
Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" На українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

4. Визначтеся з перешкодами на своєму шляху. Коли ви намагаєтеся знайти розумні доводи своєму егоїзму, вам доведеться з'ясувати, що заважає вам бути тим, ким ви мрієте бути. Звичайно, іноді варто доїдати недоїдки зі святкового столу ( але не більше рази), але ми говоримо про серйозні речі. Що заважає вам бути щасливими? Від чого потрібно позбутися, навіть ціною інтересів інших?

5. Не потрібно відчувати себе винними. Численні дослідження показали, що саме егоїзм дарує нам відчуття щастя, але тільки до тих пір, поки ми не починаємо відчувати провину за свої вчинки. Але більшість часу ми повинні присвячувати собі. Якщо ми егоїстичні тільки по відношенню до того, що дійсно має для нас значення, і намагаємося самовдосконалюватися, нічого відчувати себе винними. Питання закрито.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, які звички залишать вас без гроша.