1. Підберіть рюкзак. Неважливо, чи збираєтеся ви подорожувати автостопом по країні, або хочете підкорити Гімалайські вершини, ваш рюкзак повинен бути ємним, вантажопідйомним, мати захист від пошкоджень, з якими ви зіштовхнетеся під час подорожі. Вага рюкзака і його колір також є важливими чинниками. Крім цього, хороший рюкзак повинен мати оптимальний для вас розмір.

2. Безпечне укриття, вода і тепло в першу чергу. Ви повинні переконатися, що у вас є всі предмети першої необхідності. В першу чергу ви повинні подбати про те, щоб не замерзнути вночі, не відчувати спрагу вдень, а також, якщо буде необхідно, сховатися від негоди.

3. Дорожня аптечка. Не забуваючи про здоров'я, ви повинні подбати про дорожню аптечці, щоб при необхідності надати першу допомогу. У вашій аптечці повинні бути основні медикаменти, однак ви можете взяти з собою і більш серйозні препарати, щоб бути готовим до всього. Наприклад, ви можете покласти в свою аптечку.

4. Захист від вологи. Навіть якщо ви збираєтеся відпочивати в місці, де сонячний теплий клімат, не завадить упакувати речі, з розрахунком, що буде дощ. Ви ж не хочете, щоб всі ваші речі промокли? Звичайно, було б краще використовувати водонепроникний рюкзак, проте ви також можете придбати окремі непромокальні пакети, щоб зберігати в них все найнеобхідніше – телефон, гроші, паспорт і т. д.

5. Візьміть з собою змінний одяг. Насамперед, слід брати універсальну, міцну одяг, а от модні речі краще залишити вдома. Знову ж таки, якщо ви збираєтеся провести відпочинок на природі, переконайтеся, що у вас є одяг, який не жалко буде зіпсувати або забруднити. Бажано взяти з собою теплі і непромокальні речі, які можна щільно згорнути, щоб вони не займали багато місця.

Популярні новини зараз
Ціни злетять до космічних висот: "Укренерго" хоче підвищити свій тариф Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Рані портал "Знай.uа" повідомив, що філе риби ожило в духовці.