5 порад, як правильно зібрати рюкзак для подорожей

поділитись
Завдяки порадам можна заощадити зусилля та час

1. Підберіть рюкзак. Неважливо, чи збираєтеся ви подорожувати автостопом по країні, або хочете підкорити Гімалайські вершини, ваш рюкзак повинен бути ємним, вантажопідйомним, мати захист від пошкоджень, з якими ви зіштовхнетеся під час подорожі. Вага рюкзака і його колір також є важливими чинниками. Крім цього, хороший рюкзак повинен мати оптимальний для вас розмір.

 

 

2. Безпечне укриття, вода і тепло в першу чергу. Ви повинні переконатися, що у вас є всі предмети першої необхідності. В першу чергу ви повинні подбати про те, щоб не замерзнути вночі, не відчувати спрагу вдень, а також, якщо буде необхідно, сховатися від негоди.

 

3. Дорожня аптечка. Не забуваючи про здоров'я, ви повинні подбати про дорожню аптечці, щоб при необхідності надати першу допомогу. У вашій аптечці повинні бути основні медикаменти, однак ви можете взяти з собою і більш серйозні препарати, щоб бути готовим до всього. Наприклад, ви можете покласти в свою аптечку.

 

 

4. Захист від вологи. Навіть якщо ви збираєтеся відпочивати в місці, де сонячний теплий клімат, не завадить упакувати речі, з розрахунком, що буде дощ. Ви ж не хочете, щоб всі ваші речі промокли? Звичайно, було б краще використовувати водонепроникний рюкзак, проте ви також можете придбати окремі непромокальні пакети, щоб зберігати в них все найнеобхідніше – телефон, гроші, паспорт і т. д.

 

5. Візьміть з собою змінний одяг. Насамперед, слід брати універсальну, міцну одяг, а от модні речі краще залишити вдома. Знову ж таки, якщо ви збираєтеся провести відпочинок на природі, переконайтеся, що у вас є одяг, який не жалко буде зіпсувати або забруднити. Бажано взяти з собою теплі і непромокальні речі, які можна щільно згорнути, щоб вони не займали багато місця.

 

 

Рані портал "Знай.uа" повідомив, що філе риби ожило в духовці.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
топ-5, міф, правда
Молоді дівчата особливо любили це свято
0
0
03:15 23.05.2018
Вона вчергове епатувала публіку новими деталями свого особисто життя
0
0
02:32 23.05.2018
Наші предки дивилися на землю з великим благоговінням
0
0
00:50 23.05.2018
Канадець зафільмував спілкуваня двох рисей, які "перейшли" на людську мову
0
0
23:50 22.05.2018
У сучасному світі знайти час для книги складно, але робити це неодмінно потрібно
0
0
23:30 22.05.2018