1. Зберіть всі необхідні матеріали і коробки різних розмірів. Вам знадобляться міцні коробки різних розмірів, щоб упакувати в них речі різної величини. Переконайтеся, що ви придбали матеріали високої якості і міцні коробки, зверніться до професіонала за рекомендаціями.

2. Створіть папку з усіма важливими документами, які знадобляться вам під час переїзду. Покладете в папку: підтвердження про замовлення машини для переїзду, інформацію про фірму, яка допомагає вам з переїздом (при наявності), записи ветеринара (знову ж таки, за наявності), гроші для вантажників, бронь готелю, контактну інформацію важливих людей (агента нерухомості або господаря будівлі) та будь-які інші важливі документи, які знадобляться вам до того, як ви зможете розпакувати коробки.

3. Зберіть валізу або коробку для кожного члена сім'ї за кілька днів. Ця коробка повинна містити мило, зубну пасту і щітку, рушник і губку, одноразову бритву (при необхідності), домашній одяг (зручні штани або щось подібне) і два повних комплекти змінного одягу, а також що-небудь ще, що знадобиться кожному члену вашої родини в перші кілька днів (поки все інше буде ще запаковано). Так все, що їм знадобиться, буде легкодоступним.

Популярні новини зараз
Огірки, баклажани, помідори: літній салат несподівано подешевшав в останній місяць літа Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Ірина Федишин оніміла від жаху, побачивши пекло, яке залишають по собі окупанти: "Мороз по тілу" Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

4. Зберіть одяг, яку ви можете використовувати для набивання. Замість того, щоб купувати величезну кількість пухирчастої обгортки або пачки пінопласту, зверніться до вашого одягу, щоб забезпечити набивку. Це не тільки збереже ваші гроші, але і ви, одночасно, упакуєте вашу одяг - вб'єте двох зайців одним пострілом. Одяг набагато менша щільність паперу або пухирчастої плівки.

5. Зробіть фотографії складних налаштувань, наприклад, задній частині вашого телевізора. Є щось, що ви намагалися налаштувати правильно цілу вічність, і ви відчуваєте огиду, що вам доведеться розібрати це? Тоді зробіть фото, щоб подивитися пізніше.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, з чим носити леопардовий принт.