Ця суперечлива історія нещодавно облетіла весь Інтернет.

Як повідомляється, дружина поїхала у відрядження, і вирішила відправити своєму ревнивому чоловікові фото. Здається, що на ньому немає нічого такого, але чоловік, один раз поглянувши на нього відразу ж подав на розлучення. Що ж такого він помітив?

Виявляється, чоловік відразу ж побачив цю руку і все зрозумів – дружина зраджувала йому нахабно весь цей час. Її невинне обличчя приховувало таку жахливу правду.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Сумно, звичайно, що пара розпалася, але чоловіка можна тільки привітати з тим, як швидко він зрозумів хто така його кохана, а не ходив роками з локшиною на вухах.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", цей хлопець вирішив перевірити почуття дружини. Він написав записку від шанувальника з пропозицією про зустріч. Дружина зібралася, причесалась і пішла, залишивши чоловікові записку.

Він весь цей час був під ліжком і бачив це. Коли чоловік прочитав записку, він був зворушений.

В ній було сказано - "Дурник, вилазь з-під дивана - там холодно. Я в магазин за хлібом."

Нагадаємо, британська юридична фірма Hall Brown Family Law провела дослідження з метою з'ясувати, хто частіше розводиться в результаті зради – чоловіки чи жінки.

Результати показали, що на відміну від чоловіків, жінки частіше намагаються зберегти шлюб після зради. Жінкам легше ігнорувати проблему, тим самим зберігаючи відносини з партнером.

"Вони закривають очі на зради партнера, щоб не зруйнувати сім'ю. Досить часто така ситуація зберігається до тих пір, поки родичі або друзі не розкажуть їм про "таємних" інтрижках чоловіка, про яких дружині вже давно відомо", - говорить адвокат по сімейних справах Еллен Уолкер.

Чоловіки набагато рідше готові проковтнути невірність дружини. Згідно зі статистикою, з 1996 року кількість розлучень, поданих з боку чоловіка з причини подружньої зради збільшилася на третину.

Уолкер пояснює це тим, що в більшості випадків жінки діють в інтересах своїх дітей і часто готові закривати очі на неприйнятну поведінку чоловіка, щоб мати можливість виховувати їх у повній сім'ї.

Тим не менш, далеко не всі готові зберегти сім'ю після зради. Статистика показує, що шлюби часто розпадаються після того, як зрада було пробачена, але не забута.