Все дуже просто — навчися насолоджуватися! Чим сильніша насолода, тим щасливішою ти будеш, тим більша кількість чоловіків захочуть випробовувати це почуття разом з тобою. Передає Clutch.

Енергетика насолоди — це найсильніший засіб залучення до себе людей. Головне – це насолоджуватися життям у будь-якій ситуації і одержувати від неї постійне задоволення.

Коли ніжні промені заходу викликають у тебе бажання зупинитися. Зупинись і просто впусти в себе це прекрасне почуття. Коли ти не просто наносиш крем на тіло, а розчиняєшся у відчуттях власних дотиків. Коли ти входиш носом у букет квітів та зажмурюєш очі від радості аромату.

Насолода починається з дрібниць, особливо якщо тебе в цей момент ніхто не бачить. Справжня жінка повинна отримувати насолоду від усього, що її оточує: постіль, на якій вона спить, їжа, яку вона їсть, аромат, яким вона користується.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Твоя постільна білизна... Аромат у твоїй ванній... Улюблений фільм навіть на одинці... Бути жіночною означає залишатися такою наодинці з собою в першу чергу.

Любити не від нестачі любові, прив'язуючись до болю, впадаючи в залежність, а любити від надлишку, коли кохання ллється через край, з серця, з твоїх очей, і іскриться в куточках твоїх губ.

Жінка повинна любити себе і все, що знаходиться навколо неї.

Як же розвинути в собі цю прекрасну навичка? Просто почни насолоджуватися їжею, чашкою ранкового напою і своїм одягом. Позбався всього, що тебе дратує навколо. Те, що тобі не подобається просто викинь. Будучи нещасною, ти робиш нещасних всіх навколо себе.

Ти — жінка, у тебе величезна сила. Ти можеш цією силою творити цілі Світи. Але ти можеш так само і руйнувати все навколо себе. Так що примножуй щастя, а не горе.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", астрологи, які вміють розпізнавати по зіркам переваги у коханні того чи іншого знака Зодіаку знають, яких жінок люблять чоловіки різних знаків, і що потрібно про них знати, щоб назавжди оселитися в серці коханого чоловіка?

Овен

Чоловіки цього знака – справжні поціновувачі жіночої краси. Вони в першу чергу звертають увагу на зовнішність. Але, все ж не кожна красуня приверне увагу вогняного Овна: жінка може не вписуватися в класичні канони краси, але обов'язково повинна володіти яскравою, ефектною, виразною зовнішністю. Крім цього, в обраниці Овен цінує вируючу енергію, нестримний темперамент, природне чарівність. Якщо до всього іншого жінка виявиться розумною, це стане приємним бонусом, тільки б вона не зазіхала на місце лідера в їх союзі.