Нікколо Паганіні був сином вантажника, який зумів досягти неймовірних висот. Іноді здавалося, що його гра на скрипці виходила за межі людських можливостей. Тому деякі говорили, що скрипаль уклав договір з дияволом. А на його інструменті натягнуті кишки жінки, яку він замучив. І в день народження Паганіні ми вирішили розповісти вам цікаві факти про нього.

Цікаві факти про Нікколо Паганіні

В принципі, все життя Паганіні була досить цікавим. З самого дитинства батько змушував його грати на скрипці і кожен раз, коли у хлопчика щось не виходило, його били і карали. До речі, саме тому в Паганіні було досить слабке здоров'я.

Він навчався з 5 років грати на скрипці. І вже до 8 він освоїв традиційну техніку і почав експериментувати. Він намагався відтворити спів птахів і людський сміх, звучання флейти, труби, ріжка, мукання корови, застосовував різноманітні звукові ефекти. І варто зазначити, що саме поки він був дитиною, написав майже всі свої композиції, які і зараз може виконати далеко не кожен скрипаль.

Неважливо скільки

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Одного разу Паганіні посперечався про те, що зможе диригувати оркестром скрипкою з двома струнами. І він не тільки виграв суперечку, але і зумів вразити старшу сестру самого Наполеона.
І виявилося, що це далеко не межа його можливостей. У день народження Наполеона він перевершив самого себе, зігравши на одній струні.

Зв'язок з дияволом

Ці легенди з'явилися після концерту у Відні. Один із слухачів сказав, що бачив, як за спиною Паганіні стоять сам диявол і керував скрипкою. Як не дивно, журналісти підхопили ці слова, і почали всерйоз писати про це.

Смерть Паганіні

Після смерті Паганіні єпископ Ніцци звинуватив його в єресі і заборонив церковне поховання його останків. Поховали його лише через 56 років. І говорили, що тіло зовсім не розклалося, а з могили було чути скрипку.

Дивіться: Паганіні: Скрипаль Диявола (2013) (The Devil's Violinist)

Нагадаємо, що сьогодні день народження Нікколо Паганіні, якого назвали скрипалем диявола.