6 липня відзначається Всесвітній день поцілунку - World Kiss Day.

Зрозуміло, це свято не має статусу офіційного ні в одній країні світу. Тим не менш, для всіх людей на планеті він означає одне і те ж: любов у всіх її проявах.

Батьківщиною всесвітнього дня поцілунків вважається Великобританія. Саме на берегах Туманного Альбіону в кінці XIX століття вважали, що поцілунок гідний того, щоб мати власне свято як один з проявів любові.

Вважається, що існує більше 50 видів поцілунків, якими обмінюються коханці. Ще стільки ж поцілунків з розряду "інше", коли мова йде про вияв почуттів без сексуального підтексту. Це поцілунки при зустрічі друзів, поцілунки дітей і навіть поцілунки тварин і неживих предметів.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Найвідоміша фотографія поцілунку у світі - американський матрос чуттєво і ніжно цілує медсестру просто на вулиці після капітуляції Японії у Другій світовій війні. Цей знімок моряка з симпатичною медсестрою облетів смуги газет всієї країни. Немає потреби говорити, що на знімку зображений зовсім не довгоочікуваний момент зустрічі люблячих один одного людей і разом з тим він зовсім не здається театральним, що б не стверджували критики (дехто каже, що фотограф Ейзенштадт сам підвів медсестру до того моряка). У будь-якому випадку, знімок залишається неминущим символом радості Америки після закінчення довгої війни.

Найкращі привітання з Днем поцілунку

Цілуватися дуже корисно і приємно для здоров'я. Поцілунок — джерело гарного настрою і здоров'я. Я хочу, щоб не тільки у Всесвітній день поцілунку, але і в звичайному житті тебе завжди цілували, і тобі це приносило задоволення. Зі святом тебе!

Вітаю з Всесвітнім днем поцілунку. Бажаю, щоб кожен день дарував родинні чмоки, дружні поцілунки, солодкі поцілунки другої половинки, повітряні цьомки від старих знайомих і добрих людей. Цілуйся і насолоджуйся життям!

Немає нічого приємнішого, ніж цілувати дорогу людину, це найкращий знак уваги і найніжніший подарунок! Нехай кожному сьогодні захочеться дарувати любов і поцілунки і знаки уваги коханим!

Раніше портал "Знай.uа" більше писав про День поцілунку.