Українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто викладає незвичайні знімки в соціальну мережу Instagram. На цей раз знаменитість розповіла і показала, яке хобі вважає найулюбленішим. Виявляється, артистка обожнює риболовлю. Даша показала фоловерам улов маленьких і великих рибок, а одну з них навіть поцілувала.

"Ловилася, як бачите, велика й маленька... Така довгоочікувана радість, і перемога в тому, що Очікування виправдалися) Така любов у цьому « рибак рибака бачить здалеку» (це наше особисте з Лю) Хваліться рибалки! Ми з шостої ранку - три відра улюбленої мелкашні)" - похвалилася великим уловом Астаф'єва.

"Рибачка Соня курить, Рибачка Даша рулить!", "Як кришталеві", "Карася звичайно шкода, але рибалка є рибалка!", "Ми вчора вловили коропа на 3,4 кг Адреналіну повні штани було))"- рссказали шанувальники про свої успіхи і похвалили Дашу.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва похвалилася натуральністю і показала обличчя без макіяжу. На фотографії знаменитість їде в машині без краплі "штукатурки", а з аксесуарів на ній - дуже стильні окуляри з червоними склом і модні в цьому сезоні сережки-кільця.